Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így elképzelhető, hogy érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elképzelhető, hogy érdeklem?

Figyelt kérdés

Mindig néz amikor meglát,vagy hangosan köszön,és mosolyog:) Vagy lehet csak simán szimpatikus vagyok neki és ennyi?

19l


2012. febr. 16. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet tudni,mondj még valamit róla!

Amúgy könnyen lehet,h tetszel neki,vagy szimpatizál veled, ebből még bármi kialakulhat,csak az a fő,h találkozzatok minél többször...;)

2012. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet érdekled, de inkább az a kérdés, hogy miért? Mire kellenél neki?

De lehet csak tetszel neki vagy csak mosolygós.

2012. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról. Az nekem jobban számít, hogy nekem tetszel-e vagy sem.
2012. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elképzelhető. A gond az, hogy az az érzésem nem ismered annyira, és nem nagyon kommunikáltok. Lépj kapcsolatba bátrabban vele, nincs veszíteni valód, szóval...


Egyébként ez, amit leírtál már önmagában is jelent valamit. Csak úgy véletlenül nem köszön, és mosolyog neked egy valaki.

2012. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 realrocknrolla ***** válasza:
jó vagy nála adjál neki :)
2012. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!