Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nem zavar, ha egy lány esetleg borostás?

Figyelt kérdés

Akár a lábán, a karján, esetleg bajusznál, hason (kiderült, hogy nekem az is szúr...) vagy intim területen. Nekem azért szokott az lenni néha, mert ha sokat borotválom, akkor kisebesedik és iszonyatosan tud fájni. A gyantától kipattog és megint csak kisebesedik, szóval a lehető legritkábban bajlódom ezzel.

Jogos ezért feszengenem, ha fiúval vagyok?

Próbáltam azzal nyugtatgatni magam, hogy végülis mi, lányok is emberből vagyunk, de ez már nem elégíti ki a kis buksimat, szóval ezért írtam ki a kérdést.

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. febr. 17. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy lányként beleszólók, de használhatnál olyan krémet ami vékonyítja a szőrt. És akkor egy gonddal kevesebb.

Egyébként ha sűrűn borotválsz, akkor felnőtt korodra már férfiakat megszégyenítő erősségű szőrszálaid lesznek. :/

Nem érdemes fiatalon kezdeni.

2012. febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Intim területen zavar. De máshol nem! Sőt ha egy lány karja picit szőrös nekem még tetszik is! Nem őserdő de olyan kis aranyos kis apró alig látszó, ha van az nagyon aranyos!
2012. febr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak egy picit borostás, akkor nem. De tényleg csak picit.
2012. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar,mivel az én barátnőm is hasonló adottságokkal rendelkezik.Nyáron rengeteget kell borotválkoznia az erős szőrzete miatt,ezért ilyenkor hanyagolja.
2012. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves!


Mostanság pont egy ilyen lánnyal kezdtem el ismerkedni,és egyáltalán nem zavar,mert a lány alapvetően csinos,kedves,és nagyon szimpatikus nekem! :)


Úgyhogy csak semmi para! Ha a személyiséged megfogja a fiút,nem fogja zavarni! ;)

2012. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De aranyosak vagytok, hogy ezt mondjátok :)

Én is mennyit paráztam régebben ilyeneken...

Kérdező, hidd el, rengeteg normális férfi van, aki ilyeneken nem akad ki.

2012. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam már egy csomó szőrtelenítő kencét, de egyszerűen nem bírom magamon hagyni 2 percnél tovább, mert éget és utána piros a bőröm. Nem rég használtam egy szőrnövekedést késleltető borotva zselét, de mondanom sem kell, hogy semmit nem használt.

A válaszokat pedig nagyon köszönöm! Talán most sikerült egy kis önbizalmat önteni belém ezzel kapcsolatban. :)

2012. febr. 17. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem zavar.
2012. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Arcon igen, máshol nem.


Sok csaj használ ilyen szőrnövekedésgátló, meg szőrszálvékonyító krémeket. És azt mondják, hogy a gyantázás addig rossz, amíg még erősek a szőrszálak.

2012. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gyantázást érdemes mindenképpen csinálni.. én elég hosszú ideig borotváltam a lábam, hónaljam és ott 'lent' is. Kb 2 hónapja kezdtem a gyantázást. Először véreztek, belilultak a szőrtüszőim,viszont már nagyon szépen látszik a különbség. Megvékonyodott és ritkult mindenhol a szőrzetem :)
2012. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!