Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek idén nyáron divat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idén nyáron divat vagy gáz lesz a mellszőrzet?

Figyelt kérdés
Csomó férfimodellt láttam akiknek mellszőrzete van, úgy vettem észre hogy már nem gáz, inkább divatosnak számít, bár még a strandokon sok a teljesen borotvált szolis divatmajom. Szerintetek idén divat lesz vagy gáz? Én 20 éves leszek nyáron, 2 év kondizok elég szépen ki van dolgozva a felsőtestem de aránylag szőrös is vagyok. Szerintem jól áll ez a mellszőrzet, férfias, és még mások se mondták nekem hogy gáz. Szerintetek kimehetnék így a strandra anélkül hogy kinevetnének?
2012. febr. 17. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben sosem lesz megegyezés... Minden lánynak más tetszik. Szerintem a pici szőr nem gáz. Ha viszont kigyúrt a felsőtested jobb a teljesen szőrtelen
2012. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész szőrtelenítés a divat és a nők miatt van. Egyéb értelmes indokot nem nagyon tudnak mondani rá(hónaljat kivéve). Ja meg hogy igényesség, hogy miért az passz, majd valaki behelyettesít a megoldó képletbe, vagy kitalálja. Aki azt mondja neki kényelmetlen a mellszőrzet azt se értem, mért mit csinál az, minden egész órában zenél vagy öntudatra ébred? Én észre sem veszem, hogy ott van. Azok akik azt mondják, hogy fúj meg hogy igénytelen, biztos abbahagynák ezt a b*zi gyantázást. Legalábbis jelentős részük. Pláne, ha a nők is azt mondanák, hogy mostantól ez a jó. Mert a faszik 80-90%-a miattuk csinálja.
2012. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!