Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szexkapcsolat.hu-ról?

Figyelt kérdés

Egy reklám 'banner'-ként jelent meg ezen az oldalon azt hiszem, rákattintottam és láttam, hogy elég sok mindenki hirdeti magát. Én csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyire kamu ez az oldal? Tényleg lehetne velük találkozni? Esetleg van itt valaki, aki már kapcsolatba lépett valakivel az oldalról és már találkozott is vele?


Köszönöm előre is a válaszaitokat!


2012. febr. 18. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet. pénzkérdés az egész.
2012. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100% kamu
2012. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondod kedves 2. válaszoló?
2012. febr. 18. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tapasztalatból, de egyértelmű szerintem. Írhatsz nekik emelt díjas sms-t, ez már gyanús. Gondolom válaszolnak kéjenc üzeneteket profi operátorok, hogy még több emelt díjas sms-t írj.
2012. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, van ebben valami

jobb is kerülni ezeket :P köszi

2012. febr. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!