Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik csak szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik csak szexkapcsolat szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Persze nem egy-két alkalomról van szó, hanem olyanra gondolok ami már több, mint egy éve folyik például, és a találkozások nem csak szexben merülnek ki.
2012. febr. 15. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Létezhet, de az egyik fél mindig többet akar. Egyébként a legtöbb működő kapcsolatban nincs már szerelem, inkább szeretet és egymás megszokása.
2012. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
korotok?
2012. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Direkt így keress, ha ilyet keresel. Könnyebben fogsz találni...
2012. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Létezik ...
2012. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg akkor,ha mindkét fél házas!
2012. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Természetesen létezik.

Szerintem csak nagyon sekélyes, sivár lelkivilágú, céltalan életű embereknek lehet megfelelő.


De amilyet te írtál le, az már épp nem ilyen, Te magad írod, hogy a találkozások nemcsak a szexben merülnek ki. Itt már többről is szó van. Barátság, kitartás, valamiféle hűség egymás iránt... ha már egy éve tart...

2012. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez baromság, amit az előttem lévő art! nem kell mindig mindet akarni! Az ember néha másra vágyik, nem szerelemre, csak egy jó szexpartnerre!Nem igaz, hogy az egyik mindig többet akar, csak jól kell tudni választani!

:)

2012. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2 évig,csak szex és a pasi lelki zakkant volt mint kiderült,én meg bele habarodtam úgy rendesen.Most ő talált egy másik zakkant lányt én meg be vagyok fordulva..nem ajánlom csak olyannak aki nem tud szeretni.És ha már nem csak azért jártok össze akkor ott vagy komolyra fordul vagy csak jó beszélgető partner vagy.
2012. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátások, köszi nektek. Korunk lényegtelen mellesleg :) Felnőtt férfiról és nőről van szó, ennyi. :) És egyikőnknek sincs más kapcsolata.
2012. febr. 15. 12:17
 10/15 anonim ***** válasza:
És hogy jött szóba a szexkapcsolat?Vagy ki kezdeményezte?
2012. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!