Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmélyülhet egy szexkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmélyülhet egy szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
5 hónapja van szexkapcsolatom egy 10 évvel idősebb férfival. Általában heti 1x találkozunk, de nem csak szex nagyon jól elvagyunk hasonló az érdeklődési körünk, sokat nevetünk együtt és a szex is nagyon jó. Egyre bensőségesebb a viszony, viszont kezdek besokallni, nekem ez már nem elég, és ezt ö is tudja. Most szüneteltetem ezt az egészet. Nektek volt már olyan, hogy szexkapcsolatból lett komolyabb? Vagy Nehezen indult valamiért de mégis jól végződött? Lehet oka annak, hogy hónapok óta nem is keres mást, tudom, mert amúgy mindig otthon van. Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 17. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

nem akar a faszi mást


gondolom te vagy a fiatalabb és lány...

2011. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, de előttem csak komoly kapcsolatai voltak. lehetséges h a haverok viszik bele a hülyeségekbe?
2011. dec. 17. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmélyült, de csak a te részedről. Ha a csak szex neki sem volna elég, akkor ezt megmondta volna, hiszen tudja, hogy te alapvetően többet szeretnél.

Az hogy nem keres mást, az simán jelentheti azt is, hogy elvan a langyosvízben, de egyáltalán nem kell azt jelentse, hogy leparkolt melletted. m,

Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, de mindig jobb ha a ember a valóságot nézi, minthogy álmokba kergesse magát.

2011. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ö mondta, hogy most már ö is el tudná képzelni komolyabban, volt hogy felhívott hogy hallja a hangom, ha utaztam eljött értem stb...
2011. dec. 17. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőméknél kezdődött így a kapcsolat- ott a srác akart először többet, elhívogatta kávézni, színházba stb..(Köztük is 10 év volt). Aztán egyszer csak a lány is többet kezdett érezni... 1,5 éve együtt vannak, 1 éve együtt is laknak és nagyon jól megvannak együtt :)
2011. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem. Ő mondta, hogy lehetne több is, te is ezt szeretnéd, akkor...?
2011. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ezért zavarodtam meg teljesen.... és ezért sem tudom mit tegyek, alig volt rám ideje az utóbbi 2 hétben, holott olyan smseket irt hogy szeretné ha boldog lennék vele...de már karácsony után több idönk lesz egymásra...teljesen mást mondott mint amit csinált... nem értem miért bolondulnak meg a pasik idönként :(
2011. dec. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!