Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás. Életemben ez az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás. Életemben ez az egy fiú volt, akiben igazán meg tudtam bízni, de most benne nagyot csalódtam! Hogy tudnám ezt kiheverni?

Figyelt kérdés

Ő volt az, aki mindnet tudott, őt tartottam a világ legkedvesebb és legaggódóbb fiújának, de már egy hónapja mindent össze-vissza mond. Egyszer azt, hogy szakítanunk kéne, egyszer azt, hogy ez elő se mfordulhat. Egyszer azt, hogy volt másik csaja rajtam kívül, egyszer azt, hogy én ezt miért hiszem el és nem volt.


Nem tudom mit tegyek! És ez a viselkedése kb. csak 1 hónapja tart...azóta sokszor szakítottunk és összejöttünk....de tegnap nagyon durván viselkedett, ezért tuti, hogy ez volt az utolsó szakítás...

Mondta, hogy ne legyek féltékeny, mert ő mindig egy bizonyos másik lányról áradozott.

És ma reggel ő mondta, hogy szakít, mert az könnyebb lesz neki és nekem is...

És ezekután még csak azért is odaírta, hogy szeret (én is őt :S).


Nektek a leírtak alapján mi a véleményetek? Gondolom hülye bunkónak tartjátok a fiút...én is annak tartanám ,de az a baj, hogy tudom, hogy ő nem ilyen (vagyis az utóbbi 1 hónapban igen).

És tudom, hogy ő nem ilyen..vagyis az a baj, hogy nem tudom, hogy akkor milyen is valójában. Tippek?


KÖszönöm, 18/l


2012. febr. 19. 12:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

és hozzáteszem, hogy tegnap este, amikor nagyon bunkó volt, akkor kibékültünk és újra én voltam neki az élete szerelme, de ma reggel írtam neki egy olyan szöveget, amiben a nézeteink pár helyen eltért, és ekkor lett megint ilyen hülye, és mondogatta, hogy SZAKÍTOK VELED ÉS KÉSZ.


szerintem a viselkedésére a kétszínű jelzőt kéne alkalmazni.

DE NEKTEK MI A VÉLEMÉNYETEK?

2012. febr. 19. 12:48
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd el és ne foglalkozz vele többet. Az a gond a lányokkal, hogy ha van pasijuk ő az egyetlen a földön. Pedig ez nagyon nem így van. Ráadásul te igencsak fiatal vagy. Mondjuk az első szerelem igencsak mély nyomot hagy, de azért nem kell ennyire tragikusan felfogni a helyzetet. Nincs értelme együtt maradni egy ilyen emberrel. Nem is ismered.!!!

Ez csak az Én véleményem, de ezt Neked kell eldöntened. Nincs rá megfelelő válasz. De szerintem hagyd ott, vagy legalább tartsatok pár hét szünetet, hogy megtudjátok milyen külön.

21/F

2012. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. febr. 19. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Most olvastam a kiegészítésed, és elég gyökérnek tünik a barátod már bocsi. Mint mondtam koccoltatsd le. Rengeteg srác van a világon, és elég sokan normálisabbak mint a párod.
2012. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nekem is ez a véleményem!


de ez mégsem olyan könnyű...

huuh, hát én tegnap legszívesebbek úgy felpofoztam volna, hogy az nem igaz! XD

de az a baj, hogy szeretem...ezek után is...mert régen nem ilyen volt, és lehet, hogy azért is ilyen nehéz a szakítás, mert reménykedek benne, hogy a "régi énje" visszatér. :(


régebben én nem akartam járni vele, de ő olyan sokat udvarolgatott, hogy belementem.

és akkor ő mondta, hogy ő tuti nem fog dobni, maximum én leszek az, aki ezt megteszi! és régebben, ha ott tartottunk, hogy kimondtam, hogy szakítunk, akkor ő jött hozzám, és vagy egymilliószor kért bocsánatot. de most...

...most meg ha megmondom neki, hogy szakítsunk, akkor annyit mond, hogy "ok", és szinte nekem kell utána még a seggét nyalnom, hogy nem gondoltam komolyan ezt stb, és még akkor is neki áll feljebb, és nekem kell bocsánatot kérnem, azokért, amiket a fejéhez vágtam, amikor mérges voltam.

és az, hogy ő bocsánatotkérjen, az az utóbbi 1 hónapban lehetetlen!

annyira megváltozott tényleg...:'((

2012. febr. 19. 13:03
 6/14 anonim ***** válasza:

tényleg nem könnyű, de szerencsére fiatal vagy még, van rengeteg éved megtalálni az igazit- ami ritkán következik be ilyen fiatalon, amikor az emberek még többet változnak.


30n

2012. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet...

figyelj, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, rajtatok múlik hogy átvészelitek vagy sem. :)

persze, most nagyon rossz meg minden, de (amúgy mióta vagytok együtt?) próbáltad már megbeszélni vele ezt? Azért az is sokat nyom, hogy mit mond, hogy reagál.

Én barátomnak is volt egy ilyen időszaka, a szakításos részeket leszámítva. Lehet hogy sokat stresszel vagy hasonló nem?

Persze én nem azt mondom hogy türd el hogy bunkó, és nyald a seggét, azt nem érdemli meg ha így viselkedik. Csak puhatold ki hogy ez mi, mért lehet és ha úgy látod helyesnek, szakíts mert nem lesz sok értelme :(

2012. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5 hónapja vagyunk együtt.

tudom, nem olyan sok, de nekem az.

és az a legnagyobb bajom, hogy nem tudok rajta kiigazodni!

pl.: tegnap kibékültünk, és mondta, hogy mindenkinél jobban szeret és én vagyok az igazi számára (és hasonló kedvességeket mondott), aztán ma reggel leírtam neki, hogy adok egy utolsó esélyt, és megírtam, hogy nekem nem tetszik a viselkedése, mint pl.: amikor egy másik lányról pakol nekem, és erre megint hülye lett, és mondta, hogy szakítsunk. és szinte óránként változik a véleménye! egyszer kedves, egysuer bunkó...

ááááá! és én ebbe beleőrülök...

2012. febr. 19. 13:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Érte valami stressz mostanában? Esetleg betegség vagy hasonló? Vagy más társaságba került?

Sok befolyásoló tényező lehet, gondold át kicsit az utóbbi 1-2 hónapot hogy mik történtek vele, azt is hogy te hogy viselkedtél. Lehet hogy elege lett :(

2012. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

és tegnap mondott olyat is, hogy velem csak azért jött össze, mert igazából azt a másik lányt szerette (akit már párszor említettem), szóval azért jött össze, mert az a lány nem lehetett vele (mert messze laknak egymástól) és hogy valakinek ki tudja adni a iránta érzett szerelmét.


aztám ugye jött a békülés..DE!! akkor meg azt írta, hogy ezt nem is gondolta komolyan, és nem ezért etetett, hogy engem szeret!

ÉÉÉS NEM TUDOM MIT TEGYEK!

2012. febr. 19. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!