Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet intelligens fiúkkal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet intelligens fiúkkal/férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mint pl. a Big bang theory c. sorozatban a szereplők, ha a való életben is léteznének. sok ilyen ismerősöm van, de mindnek van barátnője. az egyetem pl. jó helyszin lenne, de még csak gimnáziumba járok, 18 éves vagyok.
2012. febr. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Na ilyen lánnyal sem találkoztam még aki ilyen fiút keres...Pont jellemző rám a leírásod :)
2012. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

pedig én tényleg ilyen vagyok. aki azt irta, h tele van ez az oldal ilyenekkel, igaza volt. már irták páran levélben is, hogy pont ilyenek.:)

köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 19. 18:17
 23/56 anonim ***** válasza:
csak kérdező, az a helyzet, hogy az ilyen srácokat neked kell kezelésbe venned. nem nyílnak meg azonnal, csak ha látják, hogy nem olyan vagy mint egy kuka.
2012. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, hol lehet ismerkedni ilyen lányokkal? Na ezt mondd meg inkább! :D
2012. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
én pont tudnám őket kezelni, ezt is nagyon szeretem. ilyen lányokkal nem tudom, hol lehet ismerkedni. ismerek pár ilyet suliból, van pár ilyen ismerősöm, de egyik sem a barátnőm. talán ugyanott, ahol ilyen fiúkkal:)
2012. febr. 19. 18:25
 26/56 anonim ***** válasza:
Pedig reméltem hogy van valami klub, csak én nem tudok róla :D
2012. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok róla, pedig elmennék:D
2012. febr. 19. 18:28
 28/56 anonim ***** válasza:
Most látom csak, hogy merre laksz. Kár...:(
2012. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
na igen, az külön neheziti a dolgot, hogy bp közelében még kevesebb az ilyen.
2012. febr. 19. 18:31
 30/56 anonim ***** válasza:
Egyébként az a tapasztalatom hogy nem lehet iskolához kötni az ilyet. Ilyen emberek elszórva vannak, minden társaságban pár. Szóval ne reméld hogy odamész mondjuk egy BME-s buliba, és mindenki sakkozni fog meg Dosztojevszkiről értekezni. Sok lesz a kanos, a részeg, vagy mindkettő.
2012. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!