Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem most lájkolta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem most lájkolta egy képemet. Miért ilyen kegyetlen?

Figyelt kérdés
Pont hogy már majd túltettem magam rajta, már nem gondolok rá minden másodpercben, 2 hónap után a szakításunk óta lájkolja egy képemet amit akkor töltöttem fel mikor még együtt voltunk.. Ez most neki miért volt jó?!
2012. febr. 19. 18:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ahhoz túlságosan szeretem hogy letiltsam, örülök annak hogy tetszik neki a képem, de arra nem gondolt hogy nekem ezzel fájdalmat okoz hogy lájkolja egy képemet mikor ő dobott..
2012. febr. 19. 22:57
 12/16 anonim ***** válasza:
én pont ezért töröltem az exem, mert különben sose tudnék túllépni rajta igaz majdnem megszakadt a szívem amikor megtettem, jobb hogy így lett végülis..sokmindentől megkímél, hogy nemlátom a postjait meg stb stb..
2012. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kitörölni még mindig nem szeretném, csak most tele van a fejem kérdésekkel hogy vajon még mindig tetszem neki, gondol e még rám meg ilyenek és ez elég szomorú...
2012. febr. 21. 19:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztos gondol még rád ez nem kérdés, de szerintem ő másképp mint te rá.
2012. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dugni akar veled!
2012. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Gondolod? nem is rossz ötlet xD
2012. márc. 8. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!