Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha adott két rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha adott két rendes lány, de az egyik önbizalomhiányos (ok nélkül), a másiknak van önbizalma (nem ok nélkül), melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
amelyiket szereted
2012. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindkettőt
2012. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
amelyiknek nagyobb a melle
2012. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sztem az önbizalom hiányosat.. az jobban megbeszülne sztem
2012. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*cs
2012. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bár én lány vagyok, mégis válaszolnék. van egy barátnőm, kiskorunk óta barátok vagyunk...ő neki van önbizalma, nekem nincs..szted melyikünkre hajtanak a pasik? naná, hogy rá...
2012. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
amelyik, szebb éj amelyikkel nyitottabb tudok lenni.
2012. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PT-Daniel ***** válasza:
100%

A csak ezekre szükitjük es tegyük fel minden masban nagyabol egyformak, akkor nalam a nagyobb önbizalmunak sokkal nagyobb eselye van. (Hacsak nem nagykepü/bekepzelt)


He erdekel, megindoklom: Egy önbizalomhianyos lany nincs megelegedve magaval. Abbol az következik, hogy nehezen kepes elhinni, hogy mas elfogadja, söt sokra tartja. Ha mondasz neki valami szepet, nem fogja elhinni, el fogja haritani. Ezen kivül sokkal serülekenyebb, ha egyszer kritikat mondanal neki.


Az önbizalom a lanyoknal is vonzo (ebbe azert szerintem szamit, hogy abbol nekem is böven jutott). Altalaban sokkal nyitottabb. Kaphatobb hülyeskedesekre es kepes kikelni magabol az agyban is, mert elfogadja, söt szepnek tartja sajat testet is, nem erzi, hogy lenne rejtegetnivaloja.


Mivel, ahogy mar irtam, van önbizalmam es egy meglehetösen erös szemelyisegem, a szegyenlösebb, önbizalomhianyos csajoknal mindig attol tartok, hogy akaratlanul megbantanam, felreerti csipkelödesemet es összetörne, ha nem ugy alakulnanak a dolgok, ahogy elkepzelte.


Remelem, eleg ertelmesnek iteled valaszomat.


27/F

2012. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
amelyik jobban főz
2012. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Értelemszerüen azt amelyik jobban tetszik, akivel jobban érzem magam.
2012. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!