Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, mit szólnátok hozzá, ha megismernétek egy aranyos, őszinte lányt, de ezt tudnátok meg róla. Taszítana?

Figyelt kérdés

Ha megismersz egy lányt, és megkedveled, mennyire számít a múltja?


Ha tudod, hogy kedves, aranyos, őszinte, de 23 évesen 40 éves férfival élt együtt 18 éves kora óta.


Sok éves kapcsolatról van szó. Elítélnéd?


2012. febr. 20. 15:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A 40 éves férfi szempontjából természetesen a lehető legjobb egy ilyen fiatal lányka, na de fordítva???
2012. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Uraim, mit szólnátok hozzá, ha megismernétek egy aranyos, őszinte lányt..."


Nagyon örülnék neki :D


"...de ezt tudnátok meg róla. Taszítana?"


Miért taszítana? Én spec nem szeretem azt ha a párom idősebb nálam, de ha neked régebben ez tetszett hát ez van. A múlt az már csak volt, fölösleges foglalkozni vele.

2012. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Miért jobb?


Mert tudom, hogy családra, stabil kapcsolatra törekszik velem, nem pedig egy kalandra.


Valahogy a fiatal férfiakban képtelen vagyok bízni. Oka: sok ismerősöm van, akikről hallom hogy jártak, vagy épp fital férfiak hogyan beszélnek a barátnőjükről.


Csak egy példa:

Egy 20-on éves férfi nyilatkozata a barátnőjéről- az én nőm.......


Egy 40 éves férfi véleménye: a kedvesem..... a párom.....


Értitek mire akarok célozni. Egy idősebb férfi nagyobb becsben tartja már a párját, mert kiélte magát, míg egy fiatal férfi szemében csak a nője vagyok.

2012. febr. 20. 15:42
 14/26 anonim ***** válasza:
A fiatalnak is ez a legjobb, elvégre ő maga választja az idősebb párt. Én is fiatal nő vagyok, felnőtt, de még fiatal és tényleg képtelen lennék vonzódni egy velem egykorúhoz. A kérdező indoklásában is van igazság, egész másképpen állnak hozzád. Más az a törődés, amit tőlük kapsz. Nem mondom én, hogy nincsenek kivételek, de nem lehet azt mondani, hogy egy 40 éves nem jobb egy 25 évesnél, mert mindenkinek más a jó.
2012. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Vannak olyan férfiak is, akiket ez frusztrál, mondván az egy érett férfi volt, ő eltörpül mellette és ez bántja.


Hallottam ilyenről már. Furcsa, de ilyen is van. Ezért kívánciságból kérdezem ki mit reagálna erre.


Írnátok kort is kérlek!

2012. febr. 20. 15:45
 16/26 A kérdező kommentje:

Kedves 15:44-es!


Látom, te érted miről beszélek. A férfiak ezt nem látják így át. Nehezen értik mire gondolunk mi nők, amikor a törődésről beszélünk.


Nekem például írtó jó érzés, hogy nem a "nője" vagyok valakinek, hanem a kedvese. Rögtön mutat valamit nekünk nőknek. Pedig csak egy szó.

2012. febr. 20. 15:47
 17/26 anonim ***** válasza:
Persze, de akit frusztrál annak általában magával van baja. Most nem mindegy egy idegennek, hogy én kivel vagyok? Ha nem lenne senkim, ő akkor sem tetszene, mert fiatal, sosem lennénk együtt boldogok. Akkor neki aztán tök 8, hogy én egyedülálló vagyok, vagy boldog kapcsolatban élek.
2012. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Miért jobb?


Mert tudom, hogy családra, stabil kapcsolatra törekszik velem, nem pedig egy kalandra. "


Mert egy férfi 40 éves nem azt jelenti hogy tényleg ezt gondolja és komoly kapcsolatot keres...

Vannak kivételek de ezek a férfiak nem ilyen fiatal lánnyal keresik a komoly kapcsolatot mert tudják hogy fiatal és még előtte az élete és nem fogja lekötni magát ennyi évesen, ezért inkább a korukhoz hozzá illő társat képzelik el hosszútávra.

2012. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Persze, értem, mert ismerem az érzésed :) Hidd el, sok nő sem érti ezt, nem is baj, ettől kerek a világ :)


Engem az nem zavar, ha valakinek a nője vagyok :) Nagyon laza, humoros nő vagyok, szóval ilyesmin én nem problémázom, de akkor is ég és a föld a két korosztály az eddigi ismeretségeim alapján.

2012. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

87%-os te nagyon tévúton jársz.

Mégis miért ne kötné le magát egy fiatal nő? Ha én is megtalálnám életem párját, nagyon szívesen elköteleződöm. Miért keresnék mást, ha megtaláltam a legjobbat?

2012. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!