Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha lány létemre megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha lány létemre megszólítom a kiszemeltemet a buszon?

Figyelt kérdés

Minden reggel ugyan az sztori. Nézegetjük egymást,bár nem teljesen vagyok biztos benne hogy kölcsönösek az érzések,de már kb. 2-3 hónapja kiszúrtam magamnak,de csak úgy az utóbbi 1 hónapban észleltem azt hogy ő is meg-meg nézeget magának. Viszont nekem ez már unalmas,nem bírok rá várni,meg nem is biztos hogy rászánná magát arra hogy leszólítson. Így kezembe venném a dolgot, és arra gondoltam ha részéről nem oké,akkor járok későbbi busszal és minden gondom megoldódott. Csak ott motoszkál bennem az hogy lány létemre talán mégsem kéne ilyet tennem...

17/L


2012. febr. 20. 19:56
1 2
 1/12 vnas00000 ***** válasza:
egyáltalán nem gáz memj oda szólisd meg.
2012. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó, de mégis mit akarsz neki mondani???
2012. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem gáz. tedd, amit tenned kell
2012. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben talán jobb is ha a lány kezdeményez, mivel könnyebb dolga van. Nem feltétlenül gondolja róla az ember hogy egy perverz anyagyilkos... :)
2012. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem, ha én mindig arra vártam volna, hogy az a helyes srác megszólítson, sosem lett volna pasim. :D
2012. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom mit mondanék neki,de majd azon is filozofálok egy sort :D
2012. febr. 20. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy jegyeket bérleteket. Ekkor előveszi az igazolványát, és máris megtudsz róla egy csomó mindent.
2012. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De tényleg, ezt csináld már meg. Ha komoly képet vágsz hozzá és bejössz neki, elő fogja venni... :)
2012. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na jó de félek hogy neki ez a f.asza poén korán reggel nem esne le,és megijedne tőlem vagy szimplán h.ülyének nézne :D
2012. febr. 20. 20:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt nem érti, ne is vesződj vele... :)
2012. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!