Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság, hogy egy fiú a csajának egy másik lányról áradozik? És bele is írja, hogy az a másik csaj sokkal szebb, kedvesebb (persze akkor is a barátnőjét szereti)?

Figyelt kérdés

Korokat és nemeteket is írjátok oda!

Köszönöm! :)



2012. febr. 21. 15:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így van, akkor minek szépítse a dolgot? Kérdezd meg, hogy megdugná-e, szerintem arra is őszintén válaszolja majd, hogy "bármikor".
2012. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a csaj maximálisan egy idióta hülye ha vele marad!
2012. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy édeshármasra vágyik. Megértem.
2012. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát ha annyit mond hogy: "jó csaj, sunáznám" az még oké, de amiket írtál, így részletezve meg ömlengve, az elég gáz szerintem. 28F
2012. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

minek vagy vele?


vagy kamu kérdés...

2012. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

8. vagyok

amiket írt az már tényleg túlzás. ha azt mondja, hogy dugnám,jó nő azzal még semmi gond. de ez?? lehet, hogy nehéz lesz, de hagyd ott. ha annyira szép, meg kedves az a csaj, akkor jöjjön össze vele....

2012. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem elég nagy tahóság... ha nekem van barátnőm, számomra ő a legszebb, és a legtökéletesebb (és ezt nem csak mondom, úgy is érzem)
2012. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%
Csak őszinteség, de ti lányok ezt nem tudjátok megkülönböztetni a bunkóságtól. Neked is biztos van olyan, akit jóképűbbnek tartasz a pasidnál, és ha lenne rá esélyed, inkább őt választanád, csak te eltitkolod.
2012. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

engem akkor nem zavarna ha valami sztár lenne, színész, stb.. de ha 'csak' valami ismerőse akkor nagyon zavarna, főleg hogy ilyen részletesen mondja

18/L

2012. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
kösznöm a véleményeket! engem is nagyon zavart. :/
2012. febr. 21. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!