Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan lány, akinek az alábbi jellemzők fontosak egy fiúnál?

Figyelt kérdés

-Őszinte, egyenes, megbízható

-Célorientált; tesz is érte; tanul rendesen, csinálja azt amiben a legeslegjobb

-Nem iszik (semmilyen szinten), nem dohányoz(semmilyen szinten), nem drogozik(semmilyen szinten)

Nem szeret bulizni (nem elzárkózott, csak nem szereti ezeket a tömeg, lötyögős, diszkós dolgokat, viszont éttermekbe, egyéb romantikus helyekre szeret járni lánnyal)

-szüzességét megakarja tartani házasságáig.

-romantikus, érzéki a lánnyal

-tiszteli a másikat

-egyáltalán nem erőszakos, nem verekedett még sose

-nagy intelligencia hányadossal rendelkezik, okos, tehetséges


Légyszi, most ne az ilyen kommenteket írjátok, hogy prűd, b*zi, stb, hanem normális kommenteket. Köszönöm!


2012. febr. 21. 17:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Nálam igen, de azért legyen jóképű is.
2012. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Hát a szüzességtémát kivéve mindegyik tök jó.De ez meg a te döntésed.És igenis sok lánynak számítanak ezek.Bár ritkák mint a fehér holló,de megtalálod őket,ne félj:)
2012. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Ilyen a barátom a szüzességet leszámítva, szóval igen.:)
2012. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%

Túlságosan is jófiú akarsz lenni, de inkább ódivatú.

Egyik másik feltétel Teljesen jó, némelyik elfogadható, van ami megkérdőjelezhető, de van ami miatt teljes joggal néznek akár hülyének is.

Ilyen ember nincs.

2012. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%
A leírás alapján ez egy nyápic.
2012. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Azt mondják, helyes vagyok. :P

#2! Köszi a biztató válaszod! :)

2012. febr. 21. 17:55
 7/44 anonim ***** válasza:
Kicsit nem vagy beképzelt?
2012. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#4! Én ilyen vagyok -abszolút beképzeltség nélkül. Csak úgy érzem, hogy ez nem számít senkinek. Amellett, hogy kifejezetten stílusosan öltözködök, jól nézek ki -állítólag. :S

Nem vagyok nyápic.

2012. febr. 21. 17:58
 9/44 lila nyuszi ***** válasza:

-Jó dolog

-Ez is jó, de nem különösebben érdekel.

-Nekem ez pozitív, csak ne legyen előítéletes azokkal akik isznak, cigiznek mértékkel.

Én sem szeretek. :)

- Ez hülyeség. :D

- Ez is +.

- Ez is, de ha kell akkor képes legyen megvédeni magát...

- Annyira nekem ez nem fontos, elég ha annyira intelligens, hogy nem kérdez hülyeségeket és normális, logikus előrelátó gondolkodása van.


Amúgy létezik ilyen férfi?:D

20/N

2012. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Van olyan lány. Nekem még a szüzesség dolog s nagyon vonzó. :)

A nem elzárkózott alatt remélem az is benne van, hogy azért van pár haverja, akivel időnként szívesen eljár dumálgatni.


Tudom, furi vagyok, de volt már egy pasim (tulajdonképpen csak az az egy volt) akinek egy darab barátja sem volt, soha nem mentünk sehova, és a végén ki is derült, hogy nincs minden rendben a gyerekkel. Szóval én örömmel veszem, ha a fiú némileg társasági lény. :)


24/n

2012. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!