Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan lány, akinek az alábbi jellemzők fontosak egy fiúnál?

Figyelt kérdés

-Őszinte, egyenes, megbízható

-Célorientált; tesz is érte; tanul rendesen, csinálja azt amiben a legeslegjobb

-Nem iszik (semmilyen szinten), nem dohányoz(semmilyen szinten), nem drogozik(semmilyen szinten)

Nem szeret bulizni (nem elzárkózott, csak nem szereti ezeket a tömeg, lötyögős, diszkós dolgokat, viszont éttermekbe, egyéb romantikus helyekre szeret járni lánnyal)

-szüzességét megakarja tartani házasságáig.

-romantikus, érzéki a lánnyal

-tiszteli a másikat

-egyáltalán nem erőszakos, nem verekedett még sose

-nagy intelligencia hányadossal rendelkezik, okos, tehetséges


Légyszi, most ne az ilyen kommenteket írjátok, hogy prűd, b*zi, stb, hanem normális kommenteket. Köszönöm!


2012. febr. 21. 17:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a nagy intelligencia?
2012. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Nagyon jó memóriám van, matekból tanulás nélkül nagyon jó vagyok (tanárom szerint), logikus gondolkozás, azon a területen amin tanulok elég jó vagyok (szintén tanáraim véleménye), pár tanárom azt mondta, hogy zseni vagyok. Rubik Kockázni (teljes kirakást) pár óra alatt tanultam meg azóta több kirakási módszert tanultam meg. Hangsúlyozom, hogy nem én mondom magamról, hanem tanáraim. Ha esetleg, írsz egy-két példát még, akkor arról lehet több minden jut eszembe, mert most csak ennyi jött össze. :D
2012. febr. 21. 18:53
 33/44 anonim ***** válasza:
Akkor te tényleg tökéletes vagy.
2012. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Miattad most egy darab szarnak érzem magam.

Kár, hogy nem lehetek olyan mint te.

2012. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Ha komolyan gondoltad, amit írtál: Köszönöm! :D De nem vagyok tökéletes, csak törekszem rá, de úgysem leszek tökéletes. :P :D Ne érezd magad szarnak, akkor tegyél érte hogy semmikép se legyél az! :)

Ha nem gondoltad komolyan, amit írtál: akkor egy ilyen kettőspontnagydét írok: :D

2012. febr. 21. 19:03
 36/44 anonim ***** válasza:
Komolyan írtam, én melletted csak egy darab szar maradok, egy féreg.
2012. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Ne mondj ilyet! És miért érzed ennek magad -hátha lehetne ellne tenni valamit? :(
2012. febr. 21. 19:06
 38/44 anonim válasza:
Örülnék ha több ilyen fiúval találkoznék,már csak beszélgetés miatt is,környezetemben nincs ilyen :)
2012. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. febr. 21. 21:20
 40/44 anonim ***** válasza:
Nekem te nagyon ellenszenvesnek tűnsz..bocsi. Olvasd vissza párszor a válaszaid és ha van egy kis önkritikád rögtön rájössz mért nincs barátnőd.
2012. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!