Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim csak megakarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim csak megakarnak ijeszteni, vagy tényleg megtennék amit mondtak?

Figyelt kérdés

A barátnőm elhivott magához aludni, viszont terveztük hogy diszkóba is megyünk.A szüleimnek már ezelőtt mondtam, hogy a bnőm diszkóba szeretne menni szombaton.Ma beszéltem a szüleimmel, és sajnos nem buták, és mondták, hogy Ők elengednek a bnőmhöz aludni, viszont az anyukáját hogyha felfogjak hivni, és nem tud engem telóhoz adni, mert elmentünk diszkóba, akkor nagy baj lesz.Mondtam nekik, hogy a bnőm már nem akar menni.A szüleim sajnos nem engednek olyan sokszor diszkóba, 1 hónapba ha engednek 1-2x akkor sok.

16 leszek pár hónapon belül ha ez segit.


2009. jún. 5. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg megtennék.


Ne járj diszkóba, sok a drogos, a hülye, kanos srácok, akik mást se akarnak csak d..ni, tolvajok, zaklatók, stb. Inkább egy kellemes este barátnőddel, film, zene, pop-corn, beszélgetés, mint az én tini koromban...

2009. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még annyiszor sem járok diszkóba,mint Te, mégis élek és virulok..

Próbáld meg megmondani nekik, hogy itt a nyári szünet már nem kell tanulnod..

2009. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán megcsinálják, hogy felhívják barátnőd szüleit...

Van olyan ismerősöm akivel ezt már megcsinálták a szülei, szerintem ha azt mondták, hogy maradjatok otthon, és halasszátok el ezt a disco-zást, mert ha elmentek, akkor utána még ennyiszer se fognak elengedni.

Amúgy én nem értem, hogy sok szülő miért ennyire bizalmatlan a gyerekével...

2009. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ha engem nem engednek, attól a bnőm elmegy és én akkor nem meek hozzá aludni..szal tök8. Visz nagyon szeretnék menni:| De ha tényleg megteszik akkor nekem karó.:S
2009. jún. 5. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
AZ ott már régen rossz ha a barátnőd nem érti meg és nélküled megy el.
2009. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen kezdtem buliba járni..... addig nem voltam. Azóta sok bulit bepótoltam... 24 vagyok. És nem bántam meg hogy volt normális tinikorom.
2009. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
16 eves vagyok amr fel eve es meg egyszer sem voltam diszko kozeleben sem,es oszinten nem is erdekelnek> a kisseb bulikat(hazibuli,osztalybuli)nagyon szoktam elvezni,de ott ismerek mindenkit.
2009. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

xtem tuti felhivjak ha hozzamesz. ugyh vagy olyan keson mentek diszkoba h mar ne merjenek hivni az illem miatt vagy nem mentek.

amugy en 20 vagyok de maxx havi 1szer megyek diszkoba, nem ertem miert kaarsz minden heten ott logni. neha kell 1 jo buli, de a diszkoban sose lehet kapcsolatot kialakitani csak alkalmi smar/stb-ket egy ido utan meg ezt is megunod illetve mindenki elkonyvel ribinek.

2009. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy minden héten ott akarok lenni-.- És ha jól elolvasod, akkor én is havi 1-2x meek diszkóba.De azé köszi.
2009. jún. 6. 07:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold meg mit csinálsz, mert a szüleid tuti felhívják a barátnőd szüleit. Ismertem nem egy ilyen szülő párost, aki leellenőrizte a gyerekét.
2009. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!