Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint nem is vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem is vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Egy barátommal ültünk egy helyi vendéglátó egységben és közben találkozott egy haverjával véletlenül, aki leült hozzánk beszélgetni (előtte bemutatkozott, köszönt, meg minden). De úgy a beszélgetés alatt egyszer, max kétszer nézett rám a haverja. Oké, h nem volt velünk sok ideig és főleg a barátommal beszélték a holnapi órát, de általában a fiúk/férfiak (főleg, ha egy társaságban vagyunk), akkor igen sűrűn tekintgetnek felém... (Nem, nem a mellemet nézik, hanem a szemembe néznek.) Na, és ez a fiú nem. Mármint... tudom, h nem mindenkinek jövök be, meg minden, de általában akkor is bámulni szoktak. Pedig ez a fiú nem is volt az az űberjó 10-ből 10-es, csak olyan teljesen átlagos, normális. Amikor mondtam valamit a barátomnak, akkor éreztem, hogy engem néz, de ez se biztos. Az a lényeg, h tisztára meglepődtem és most meg úgy vagyok vele, h meg akarom ismerni. De az a baj, hogy annyira elbizonytalanított, hogy most már nem tudom, h tehetnék-e bármit is, mert úgy látszik, nem is tetszem neki. Pedig nekem igen. Hát ez fura.
2012. febr. 21. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Úristen. Ez a legalja a " mivelleszar, ezért neki kell adnom magam" viselkedésnek, ami a lányok körében hódít..
2012. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem ezt írta... Hanem hogy meg akarja ismerni, nem? És nem azért, mert nem figyelt rá annyira, mint a többeik.. Vagy rosszul jött le?
2012. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De amúgy nem értem, mi a fura ebben..?!
2012. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet homár volt.Nem para.
2012. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

éreztem én, h nem kellett volna kiírnom a kérdést. mindenesetre bocs, ha bárki lelkébe tiportam, félig már aludtam, amikor ezt kiírtam.


na szóval. köszi a védést 22:41, de így visszagondolva, az elsőnek is lehet némi igaza (de azért nem legalja, meg ilyenek, mert a lányok általában nem erre buknak). igen, a lényeg végül is az, h jó lenne őt megismerni, nem emiatt, de lehet, h ezért figyeltem fel rá... vagy fene se tudja. homár? hmm, nem hiszem, egészen emberinek tűnt.

2012. febr. 22. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!