Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire furcsa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire furcsa, szégyenlős?

Figyelt kérdés

bocs hogy ilyen a cím, de más megfogalmazás nem juttot eszembe..

na szal az van, hogy ha beszélgetünk haverokkal, és véletlenül feljön egy szexualitással kapcsolatos téma, nagyon kényelmetlenül érzem magam, ha az alsógatyáját valamiért csak egy kicsit is lehúzza valaki /ha csak azért is hogy PB golyó nyomát mutassa meg/ egyből elhúzom a fejem, mert nem érdekel..

de ugyanakkor.... titokban tök szivesen beszélgetnék néha valakivel ilyen témában, milyen volt "elveszteni a szüzességüket"... érdekelne pl ők hogyan/mennyire hosszúra borotválják azon a területen..

de akkor és abban a pillanatban, mikor egy ilyen feljön/téma megtörténik nagyon furcsán/kényelmetlenül érzem magam


2009. jún. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

jah,ismerős szitu. te nem szoktál elvörösödni? :)

amúgy ez mind gátlás,neveltetés stb. tudat alatt kényelmetlenül érzed magad hogy Te nem tudsz még ebbe a témába bekapcsolódni..nem?

2009. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, és még alapból kényelmetlenül érzem magam mikor ilyen témában kell beszélni :D

nemhiszem hogy kivörösödnék.. nem érzem úgy magam soha.. csak kisebb gyomorgörcs :D

2009. jún. 5. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
aha:D csak mert én anno ki is vörösödtem,szal még szemmel láthatóbb volt h zavarban vagyok. meg gúnyolódtak is sokan,nyilvánosan megaláztak stb. tudom hogy nagyon kellemetlen,de hidd el,átesel Te is majd rajta, és nem leszel már zavarban :)
2009. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze :D tudom.. csak elég labilis mostanság a lelki állapotom is :) és olyankor olyan fura.. egyik pillanatban depizek.. másikban meg se merek szólalni.. harmadikban meg tök jól érzem magam :)
2009. jún. 5. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
és biztos nincsen valakid,akivel erről beszélhetnél?
2009. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nincs :)

barátnőm nincs, haverokkal kényelmetlen

/persze néha haverokkal is beszélünk róla, csak olyan fura nekem/... marad az internet.. többek közt ez az oldal

2009. jún. 5. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csacsiság, de próbálkozz chat-en álnéven dumálni ilyesmiről! arctalanul, hangtalanul sokkal könnyebb, aztán meg apránként valamelyik baráttal/barátnővel kettesben dumálgatni... de alapvetően, tudatosítanod kell, hogy nem bűn a szexualitás, sőt kötelesség! :)

természetes dolog, mint, hogy a növények egyszikűek, vagy kétszikűek, stb...

Másik oldalról meg, vigyázz, hogy ne ess majd át a ló túloldalára! némi egészséges szemérmességet meg kell őrizni, az szükséges az intimitáshoz, az izgalom fokozásához! :)

sok sikert a továbbiakra!

2010. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!