Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, furcsa helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki kezd nagyon megtetszeni... Az egy baj az, hogy folyton(!) a barátnőjével és a nővérével van a suliba... minden szünetben eltűnik.. beszélni se tudok vele szinte soha, így nem tudom, hogy hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni és megtudni, hogy szimpatikus vagyok-e egyáltalán neki..:/ Órán ha ránézek, és ő is rám néz gyorsan elfordítja a fejét és általában mosolyog. Hogyan tennétek a dolgokat? Mit tegyek? Köszi a segítséget előre is..
2011. nov. 11. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van akkor hagyd a pi.csába!
2011. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet órán, hogy majd szeretnél vele beszélni 4 szem közt, és akkor nem tűnik el szünetben :)
2011. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

igen az jó ötlet hogy órán üzit írsz neki de olyat is írhatsz hogy tetszem?? a kérdés és ha igen akko pl. kacsints on rád és akkor órák után beszéltek

de sok síkert

2011. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt lehagytam a végéről, h 17/F mert pont lett egy kis dolgom..

Én azt veszem még észre rajt, hogy neki most úgy nem is kell pasi... és van ez a négyes barátnői dolog... és múltkor még vmi beszéltünk és mondtam, hogy elmesélem majd neki suliba de arra is azt írta, hogy amikor csak tud velük van... :/ Nem akarom nagyon erőltetni, mert oszt.társ és nem akarom, h ha úgy alakulna(,hogy nem..) kellemetlenül érezze magát és hát nekem is fura lenne...

2011. nov. 12. 16:05
 5/5 A kérdező kommentje:
ha írnék neki egy levelet órán, hogy szünetben beszéljünk akkor az is félresikerülne mert jönne ugyan úgy a nővére a barátnője és a másik oszt.társam.. enyhén szólva nagyon össze van nőve ez a 2 testvérpár és hát nem tudom tényleg, hogy akarna-e egyáltalán most még kapcsolatot..
2011. nov. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!