Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet akar, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet akar, mint barátság?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja megismerkedtem neten egy fiúval. De szimplán csak egy olyannak tartottam akivel jól elehet néha néha dumálni, semmi több. Eleinte keveset is beszéltünk, aztán most már napi szinten rám van kattanva. Face-en ír, van hogy felhív vagy csak dob egy smst. De nekem lassan 5 éve van barátom, ezt ő tudja is. Azt is, hogy nem akar semmit. De szerintetek ezek nem olyan jelek, amik arra utalnak, hogy mégis többet akar? 24/L ő 27/F
2012. febr. 22. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem, kérdezd meg tőle. Mert csak ő tudja.
2012. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem, de tagadja. De olyanokat is ír, hogy csak én értem meg és, hogy én olyan más vagyok mint a többi nő. Mindig is egy ilyenre vágyott. Ezek annak a jeleni nem?
2012. febr. 22. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

neked ez nem elég jel??


igen többet akar! megtetszettél neki, szimpatikus lettél neki, rád van kattanva!! a vak is látja! :)


28/f

2012. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már csak azt kell eldönteni, hogy mégis hogyan legyen tovább.
2012. febr. 22. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

már csak azt kell eldöntened, hogy te mit akarsz!!!

neked is tetszik mint pasi és szívesen megismernéd jobban mint barátot avagy sem!


rajtad áll hogy mi lesz!

2012. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!