Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 21 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 21 éves fiú és 15 éves lány közt lehet nagyon jó barátság? (és tényleg csak barátság)

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
a Saca itt melyik név becézése? amúgy nem, nem hiszem.
2012. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik minden.
2012. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hozzátenném nem a kor miatt
2012. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy jó barátom (fiu)én lány vagyok vele!

Barátok voltunk mert létezik fiu lány között barátság a sok hülye ezt mondja!

A vége az lett hogy lefeküdtünk egymással!

Fiu lány barátság NEM LÉTEZIK!!!!!

2012. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is volt. Néha lefeküdtünk, de nem volt köztünk amúgy semmi... máig ő áll legközelebb hozzám :)
2012. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lehet barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?" Karinthy Frigyes


Szerintem ez mindent elárul.

Nem mellesleg nem hinném, hogy egy 21 éves és egy 15 évesnek sok közös témája lenne.

2012. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet! Az egyik legközelebbi fiú barátom 10 évvel idősebb nálam, most 17 és 27 évesek vagyunk, még elég kicsi voltam mondjuk, mikor először találkoztunk, a családjaink ismeretsége révén, szóval nem hinném, hogy bármelyikőnk is másképp gondol a másikra, mint barát, de ahogy "felnőttem" egyre szorosabb lett a kapcsolatunk.

Amúgy meg minden lehetséges, és ez még nem is extrém helyzet.

2012. febr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!