Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvettem msnre. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem msnre. Miért nem igazolt vissza? :S

Figyelt kérdés

Felvettem msnre egy srácot (aki nagoyn bejön), és nem igazolt vissza, vagy elutasította a jelölésemet. A srác nem tud róla, hogy én voltam (valószínűleg), még sosem beszéltünk. Miért nem igazolt vissza?:S

16/L


2009. jún. 6. 10:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%

Mekkora h*lye kis p*csa vagy atyaég :D

Am ha ez megnyugtat, akkor nem tudod csak megnézni a proján a szem üziket, ha le vagy nála tiltva. Vagyis szerintem nem vagy a listáján, de le nem vagy tiltva. Így te látod, hogy mikor van fent, ő viszont nem látja, hogy te mikor. Gondolom azt várja, hogy majd ráírsz és közlöd vele, hogy ki vagy, és akkor ha érdemesnek tart rá felvesz.

2009. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

deha nem igazol neki vissza h írna rá?:D

mellesleg nézd meg vipen hátha visszanéz,és ha ki van írva az msn-ed tudni fogja h te vetted fel,ésha bejössz neki biztos visszaigazol,hapedig nem akkor úgyismindegy:D

2009. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

és én vagyok a hü*ye kis pi*sa:DDDD hogy írnék rá, ha nem jelöl vissza?XD

nincs myvipje:D ha lenne, már rég megnéztem vna :D

2009. jún. 6. 15:28
 24/31 anonim ***** válasza:
54%

Te visszaigazolod idegenek ismeretlen msn címét?

Esetleg fogalma sincs róla ki a fene vette fel.

2009. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%
Ja és, te ha nagyon beteg vagy az msn előtt gúvadsz?
2009. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Én tényleg visszajelölök mindenkinek...

És már egy hete bejelöltem... akkor még járt suliba, semmi baja nem volt.

2009. jún. 6. 18:15
 27/31 anonim ***** válasza:
72%

Eredeti szőke vagy?

Mert akkor talán elnézem neked..

Hallottál már olyanról, hogy mikor valaki rejtve van, akkor is elküldi neki az üzenetet?

Nem?

Miért nem csodálkozom?

2009. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%
Könyörgöm, kezd idegesíteni ez az egész. Akkor mi az istennek tetted fel a kérdésedet, ha neked semmi tanács nem jó?? Attól még, hogy te a kommunikáció csúcsának tartod az msn-t, látod, ő lehet, hogy nem. Ezáltal pedig valószínű, hogy állatira nem fog neki imponálni, hogy valaki ennyire gyáva. De te tudod, csak nem értem, hogy minek kell akkor kérdezni.
2009. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

bazz:D és engem néz hülyének XD tegnap 20:30! most nem azért, de hogy tudnék neki írni, ha nem igazolt vissza??:DDD attól még hogy rejtve van... ha nem igazolt vissza, akkor ígyse-úgyse tudok írni neki... és amint láthatod (benne van a kérdésben is): nem igazolt vissza, vagy elutasította a jelölésemet . ennyíí:P


már kezd idegesíteni, hogy direkt basztattok... már nem lehet feltenni úgy egy kérdést, hogy arra válaszoljanak, ne pedig basztassanak, hogy nem msnen kéne ismerkedni. ha nem tudjátok, mi a helyzet, miért veszem fel msnre, akkor léccíves ne szóljatok bele.:) am se lenne semmi közötök hozzá, hogy hol ismerkedek... ha nem tudtok a kérdésre normális választ adni, akkor inkább ne is írjatok semmit. azt hittem ez az oldal azértr van, hogy kérdezhessünk, amit akarunk. de én befejeztem:D am meg elfogadtam pár válaszoló válaszát (akik normálisan válaszoltak), és köszi nekik.

2009. jún. 7. 13:06
 30/31 anonim ***** válasza:
58%
Leányzó, Te nem vagy egész normális. Ennyíí.
2009. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!