Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzóak a fiúk számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóak a fiúk számára az idősebb nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok fiatal fiúnak az idősebb csajok jönnek be. De miért?

Sokáig párkapcsolatban életem, ezért fel sem tűnt, hogy mennyit változott körülöttem a világ. Aztán a párkapcsolatomnak vége lett, és belevetettem magam az élet habos oldalába: bulizás, barátnőzés, vásárolgatás, meg minden ami boldoggá tesz. Aztán kis idő elteltével azt vettem észre, hogy a bulikon az idősebb pasik felénk se hederítenek. Viszont a 18-22 év közötti fiúkat alig lehetett megfékezni. Azóta is folyamatosan a fiatalabb fiúk rajonganak körül.

Nem vagyok sem pics@, sem gazdag, és nem is nézek ki a koromnál fiatalabbnak.


Fiúk, meg tudnátok ezt magyarázni? Aki ebben a helyzetben van? Miért vonzódtok az időseb csajokhoz?


Köszönöm!


24/n

ui: nem keresek társat. ;)


2012. febr. 23. 17:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ebből jön az előttem említett stílus dolog is.
2012. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó! :) Szóval szerinted a kialakult énkép miatt. És te pl. tudatosan az idősebb lányokat keresed? (egyébként nem eget rengető korokról beszélek itt, max olyan 2-5 év)
2012. febr. 23. 18:46
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
23-24 év az pont az a kor amikor már el lehet kezdeni egy nőt komolyan venni. A fiatalabbak többsége még elég megbízhatatlan, gyerekes, a barátnői véleményétől függ stb...
2012. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

24 éves "idős" nő. Ezen jót mosolyogtam.

34 ffi

2012. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
34 ffi, a 20 éves fiútól csak idősebb, nem igaz? :)
2012. febr. 24. 12:48
 16/21 anonim ***** válasza:

Az biztos, legalábbis matematikailag. 4 év abban a korosztályban az semmi. Másrészt az idős nő szóösszetételnél nekem inkább egy ötvenes ugrik be.

34 ffi

2012. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Persze-persze, értem hogy miről beszélsz, de látod vannak fiúk, akiket zavarna ez a korkülönbség. Valamint én is azok közé a lányok közé tartoztam, aki a tőle 2 hónappal fiatalabb fiúkkal sosem állt volna szóba. Persze az ember változhat idővel.
2012. febr. 26. 20:20
 18/21 anonim ***** válasza:

"4 év abban a korosztályban az semmi"


Ezt nem mondanám! Az én gondolkodásom teljesen más volt 20 évesen, mint 24 évesen. Sőt, most is nagyon sokban más, mint 24 évesen. 20 évesen az ember épp csak kikerült a középsuliból/technikumra jár/friss szakmás/első-, vagy másodéves egyetemista. 24 évesen meg már dolgozó ember, friss diplomás, stb... 20 évesen még gyerek, 24 évesen nagy kezdetek előtt álló fiatal az ember. Az a 4 év borzasztó sokat számít!


26f

2012. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én jelenleg 29 éves férfi vagyok, de se fiatalabb koromban, se most nem érdekeltek a tőlem idősebb nők, még a velem egyidősek se. Ezzel nem azt mondom, h pedofil lennék, mielőtt rosszra gondolnátok.

Nem vagyunk egyformák mi férfiak se! ;)

2012. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Érettebb a gondolkodásuk és sokkal jobb egy idosebb novel minden.
2013. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!