Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzóak a fiúk számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóak a fiúk számára az idősebb nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok fiatal fiúnak az idősebb csajok jönnek be. De miért?

Sokáig párkapcsolatban életem, ezért fel sem tűnt, hogy mennyit változott körülöttem a világ. Aztán a párkapcsolatomnak vége lett, és belevetettem magam az élet habos oldalába: bulizás, barátnőzés, vásárolgatás, meg minden ami boldoggá tesz. Aztán kis idő elteltével azt vettem észre, hogy a bulikon az idősebb pasik felénk se hederítenek. Viszont a 18-22 év közötti fiúkat alig lehetett megfékezni. Azóta is folyamatosan a fiatalabb fiúk rajonganak körül.

Nem vagyok sem pics@, sem gazdag, és nem is nézek ki a koromnál fiatalabbnak.


Fiúk, meg tudnátok ezt magyarázni? Aki ebben a helyzetben van? Miért vonzódtok az időseb csajokhoz?


Köszönöm!


24/n

ui: nem keresek társat. ;)


2012. febr. 23. 17:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
15-25 csajok mindenen csak hisztiznek
2013. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!