Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány szép és nőies de belül gyermekien bájos?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már úgymond a testem egy felnőtt nőé (18 leszek lassan) de néha még mindig kisgyereknek érzem magam. És sokan mondják, hogy ez aranyos dolog. Ez zavaró lenne számotokra? Gyermekien önfeledten tudok örülni mindennek. Ha boldog vagyok van hogy elsírom magam és szeretek nagy boci szemekkel bámulni. Magamban dudorászni, sétálni a járdaszegély tetején.

Persze emellett tanult vagyok és intelligens és tudok komoly is lenni, de a gyermeki énem nem tudom levetkőzni. Ez baj?


2012. febr. 23. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ,hozzám még igy is kislány vagy.:-)
2012. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt úgy érted, hogy hercegnős vagy, tehát emellett nem vagy hajlandó főzni, mosni, takarítani (ha szükséges), akkor nem tetszel. De ha normális vagy, akkor kézcsók neked.


20/F

2012. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ez hozzátartozik a személyiségemhez. Szerintem ez jó dolog és azok akik fontosak nekem nagyon szeretik ezt bennem.
2012. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy szó:dugnálak
2012. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak, házias vagyok, főzök, mosok, takarítok és egyáltalán nem vagyok kényes. Minden helyzetben feltalálom magam és mindent megeszek!
2012. febr. 23. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök természetes :D

Sok pasi ezt elfogadja és be jön nekik :)

Szóval nyugi ez egyáltalán nem gond :)

2012. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"...és mindent megeszek!"

Mindent azért csak ne... : )


Megbocsáss a feltételezésért, de a hercegnősségeden állt vagy bukott a véleményem.

2012. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kiskoromba lelegeltem a barátnőm kertjét!! xD :D Na de mindent tényleg nem.
2012. febr. 23. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj már, tökéletes vagy, ne panaszkodj! :D

A leírás alapján, szerintem minden srác ilyen lányról álmodik... én legalábbis biztosan! az a lényeg, hogy legyen benne egy kis önfeledtség, meg egyáltalán élet. Nagyon is aranyos, ha egy lány tud gyerek maradni. Meg merem kockáztatni, hogy csak az tetteti magát túl felnőttesnek, aki meg van győződve, hogy (okkal) hülyének nézik.


18/f

2012. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó ez kedves tőled. Igazából akik így a társaságomban vannak. Hiányolnak ha nem vagyok velük. Azt mondják, hogy úgy jön belőlem a jókedv és az élet és ez ilyen ragályos. Sosem unatkoznak, mindenen tudunk nevetni.
2012. febr. 23. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!