Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vele maradnátok? Bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradnátok? Bonyolult helyzet.

Figyelt kérdés

szóval van két lánya,az exétől kb. 3 éve vált el.

nem működött jól a házasságuk,most sem szeretik egymást,viszont a gyerkek miatt összebútoroznak újra.

mi másfél éve vagyunk együtt és volt most köztünk emiatt,hogy 3-4 hétig nem kerestük egymást,hogy átgondoljuk a dolgokat,aztán találkoztunk,barátokként akartuk folytatni a kapcsolatot,de máshogy alakult,szeretkeztünk és így már megint zavarosak lettek az érzéseink.

még nem költöztek össze,a párom csak a gyerekeiért akar az exével lenni,amúgy nem érdekli.

nem érezném helyesnek,ha a szeretője maradnék de a kettőjük kapcsolata már egyszer véget ért és mint bebizonyosodott nem is működött.viszont köztünk egész eddig semmi probélma nem volt és nagyon szeretem őt.


2011. aug. 10. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
soha nem fogja otthagyni őket.. fogadd el..
2011. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt köztetek soha semmi probléma?Neharagudj de ezen jót nevettem.

Olyan nincs,hogy valaki odaköltözzön a volt feleségéhez csak azért,mert ott vannak a gyerekek.Ha téged választana,akkor a gyerekeit akkor láthatná amikor akarja és veled költözne össze nem a volt feleségével.

Jó nagy hazudozó ez a pasas.....

Felejtsd el őt,vannak nála sokkal értelmesebb és normálisabb pasasok is!

2011. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem költöztök ti össze?
2011. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem láthatná a lányokat,az exe külföldön él velük és nem engedi,hogy lássa a lányokat.választás elé állította vagy összecuccolnak vagy felejtse el őket.


tényleg nem volt kötünk semmi probléma,akár milyen hihetetlennek is hangzik.nem voltak vitáink.

2011. aug. 10. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg is van a megoldása a problémának.. nem téged választott, tehát felejtsd el.
2011. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

így van,menjen csak külföldre.A gyerekek a fontosak.Ne akard már széttúrni a gyerekekkel való kapcsolatát.

Bár ha lett volna némi esze,akkor kimegy külföldre,nem költözik velük össze,csak a közelükbe költözik másik házba és téged is kivisz magával és dolgoztok és minden happy.De ez gondolom eszébe sem jutott! Hülye és sz*rpasi az ilyen.

2011. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem ő megy külföldre.hozzá fognak költözni itt Pesten.

és én sosem túrtam szét a családját,abszolút elfogadtam ha elvitte a gyerekeket nyaralni vagy ha karácsonykor együtt töltöttek pár napot.

2011. aug. 11. 10:32
 8/10 A kérdező kommentje:
másrészt én pedig azért nem költözök vele össze mert még tanulok és nem várom el,hogy ő tartson el.
2011. aug. 11. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
20 és 33
2011. aug. 11. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!