Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a mai világban a lányok futnak a fiúk után?

Figyelt kérdés

Ezt annyira nem értem. Manapság azt látom hogy a csajok futkorásznak a pasik után. És sokan már engem néznek hülyének hogy én mért nem teszem ugyan ezt. De szerintem ez akkora baromság. Vagy a srácoknak bejön :D

L/15


2009. jún. 6. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Persze h bejön a srácoknak(tisztelet a kivételnek) mivel nem kell tenniük semmit se a kis ujjukat se kell megmozdítaniuk h az övéké legyen az a lány. Tudják h az a lány majd h ha akar valamit akkor odamegy és nem neki kell felemelnie a kis popsiját h ő tegyen valamit is a lányért... és a lányok meg csak magukat alázzák meg ezzel és égetik le magukat-szerintem ez tök gáz h ha egy lány bújik bele a fiú szerepbe. Én biztos sose tennék ilyet és h ha fiú lennék nem is kellene az a lány. Értéke egy ilyen lánynak? nem hinném h sok van... nem egy biztos pont szerintem...
2009. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

ez azért van így,mert a fiúk többsége(tisztelet a kivételnek) tök eltunyult,és csak várják h történjen valalmi.tudod ez a csordaszellem.egy csaj aki nem tud megmaradni a valagán elkezdi,és a többi csak fut utána

beee-beee

2009. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
92%
én lány vagyok, de szerintem ez azért van, mert kb 50 éve a nők ugyanolyan jogokkal bírnak mint a férfiak. Ma már a nők is lehetnek vezető szerepben, szavazhatnak, és a párválasztásban is átveszik a férfiak helyét, ha fogalmazhatok így...! Nekem sosem lenne "képem" odamenni egy férfihoz, és sosem adnám magamtól oda a számomat, nem vagyok ilyen típus! És a tapasztalatom, hogy bár a férfiak élvezik a helyzetet, hogy nem kell a lányok után futniuk, mert olyan jól néznek ki, hogy a csajok önként ajánlják fel magukat; de ezek a csajok hamar lekerülnek a terítékről... Az igazi mégiscsak az, amikor a férfi kezdeményez, és jobban megbecsüli a "zsákmányt" :)
2009. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne is haragudj, de látod, hogy néznek ki a mai fiatalok? Gondolok itt a metroszexualitásra, mint új divatőrületre. A multkor láttam a villamoson két srácot. A barátnőikhez mentek, mint a beszélgetésükből hallottam. És mit csináltak? Na mit? Egymás haját símogatták és arról beszélgettek, melyikük milyen sampont használ. Mint a melegek. (Félreértés ne essék, nincs bajom a melegekkel, amíg a 4 fal közt melegek és nem az utcán)Egyszer egy ilyen srác barátnője fejtette ki nekem, hogy a metroszexualitás egy olyan divat, hogy a srác extrán odafigyel az öltözködésére, az alakjára, a hajára és nincs rajt egy deka szőr sem. Én ezt úgy fordítottam le, hogy a fiúk és a lányok azonos szinten kezdenek lenni. Hogyha alapul vesszük az egyik ősteremtésről szóló történetet, mely szerint régen a férfi és a nő egy lényt alkottak, egy testben, de az istenek irígységből szétválasztották őket, hát úgy érzem tudat alatt oda kezdünk visszatérni. Vagyis: a fiúk úgy viselkednek, mint a lányok. És a lányoknak mi a dolguk? Várni, hogy a férfi harcoljon a kegyeiért. De a lányos fiúk ugyanezt teszik. Várják a sültgalambot. Sokan a vízben levő női hormonokat teszik felelőssé, sokan a TV-ben egyre inkább elharapóddzó szabadosságot, sokan a nyílt homoszexualitás megélését, mint negatív példamutatást okolják, de egy biztos: Itt egy újabb veszély, ami hosszútávon az emberiség kihalásához vezethet! Ha csak nem győz a szavannaösztön! Pusztuljon a beteg és a gyenge, és győzzön az erősebb! Mindent a fajfenntartásért! Az élet utat tör! Nem biztos, sőt biztos nem a mi generációnk csatája lesz. Valakik a győzelmet élik meg, valakik a hanyatlást. Mi az utóbbit. De egy örök igazság van a földön, ami miatt a fent említett lányos külésjü és viselkedésű fiúkat előre sajnálom: az erősebb kutya ..szik!!! Z
2009. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy szánalmas dolog....hogy a lányok így megalázzák magukat a fiúk előtt(ezt nem kéne sztem)

És igen....sok fiú még élvezi is ezt...vagyis elvárja a lánytól h fusson utánna:S Mert azt gondolják h ők nem fognak egy lány után sem futni...a lányok meg naívak és úgy gondolják h akkor ők teszik meg az "első lépést"közben a fiúk jót röhögnek rajtuk!!!:S

2009. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
lány vagyok és én sosem futok egy srác után. már csak büszkeségből sem tenném meg. persze, adok jelzéseket, nem kell félreérteni. de szerintem a nő csábít, a férfi hódít. így kellene lennie.
2009. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
igen, kellene... de sajnos nem így van:S sztem ezt már nem lehet visszaállítani. a fiúk meglustultak v. nem tom:D
2009. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Tisztázzunk valamit: te az egyenjogúság híve vagy?

Ha igen - akkor mi is a kérdésed?


Amúgy bejön a srácoknak - különösen azért, mert ma már félénkebbek, mint régen (az egyenjogúság miatt).

2009. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én annak a híve vagyok , hogy a fiúk fussanak a lányok után. Nem tudom ti hány évesek vagytok , de a korombeliéknél ez fodítva van. A kérdésem pedig az volt hogy ez bejön a fiúknak hogy a lányok futnak utánuk?
2009. jún. 6. 16:50
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Igazán nem akarok megsérteni senkit,de az egyenjogúság nem a szerepek felcserélését jelenti.Ha ezt ennyinek tudjátok be,akkor szülhetnének is a férfiak,nem?Igenis az udvarlás a férfi dolga és aki még nem hasonnult teljesen a mai "normákhoz" ,annak még igénye is a hódítás, nem úgy mint a többi nyüzügének,aki a tökét vakargatja,haját vasalja és szőrteleníti a hátsóját.Az ilyenek ülhetnek kukán és várhajták,hogy rájuk másszon egy lány.Ahhoz,hogy ez be is következzen,kell egy erre hajlandó lány is.Akiben meg még az "ódivatú" férfi-nő szerep él,annak meg úgyis minden változatlan.
2009. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!