Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy mindenféle csaj bejöjjön nekem?

Figyelt kérdés

Van annyi szép csinos lány, nekem mégis általában az ilyen cukipofa legtöbbször szőke csajok jönnek be. Mit csináljak, hogy sokkal többféle csaj bejöjjön?


Meg én ha az eszemre figyelve nem is szeretnék annyira szőke barátnőt(nem azért mert előítéleteim vannak velük, csak nemtom) mégis legtöbbször a szőkék tetszenek...


Van annyi szép csinos nő, nekem mégis sokszor azok a csajok jönnek be, akik mondjuk nem a legszebbek, meg ilyen cuki kis szőke csajok...


Mielőtt valaki azzal jönne h majd ha csalódsz... Csalódtam rengeteget egyébként.


2012. febr. 24. 13:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hé, egy szőke csaj nem lehet nőies????!!!
2012. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ilyet nem mondtam, csak azt h nekem a kislányos cuki szőke csajok jönnek be nagyon.
2012. febr. 24. 15:42
 13/19 anonim ***** válasza:
Én tudok az eszemre hallgatni, ha nőkről van szó.
2012. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :O
2012. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
pedofil vagy :D:D:D
2012. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mióta pedofilság ha 20 évesen bejönnek a cuki aranyos kislanyos csajok? A 20 évesek közül is az ilyenek jönnek be legjobban...
2012. febr. 26. 08:49
 17/19 anonim ***** válasza:
de azért tetszik mert kislányos. as. pedofil vagy :D:D
2012. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

illat és az intelligencia?


Ez csak annyit jelent, hogy bár a szemed romlott, de a hallásod és a szaglásod még a régi... :)

2012. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy bejöjjön neked? Nem baj ha nem minden típus az ideálod, te gyerek!
2012. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!