Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy hagyjon? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam aki kicsit nagydarab meg nem is szép és igénytelen is tud lenni néha. állandóan fogdossa a hasamat meg csikiz pedig mondtam már hogy hagyjon és elkezdem piszkálni a kinézete miatt amikor idegesít és olyankor úgy hátbakúr hogy összeszarom magam. ha meg védekezek akkor a kezemet fogja mint a szerelmesek. Ma már a hajamat is simogatta meg 2 kézzel megfogta a fejemet. Halál közeli élmény. amúgy néha lehet vele beszélgetni de akkor is fúj. nem tetszik és nem is szeretem.

15F


2012. febr. 24. 17:24
 1/7 fúróferkó ***** válasza:

Sehogy se mondd meg neki ,hogy hagyjon.

Ha tényleg nem érdekel akkor kerüld el!

Az inkább valószínűbb,hogy te keresed az alkalmat ,hogy csikizze már meg valaki a hasadat ,az sem baj ha kicsit kövér.

Egyébként a kinézete miatt nagyon nem férfihoz méltó valakit "piszkálni".

2012. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előttem ül nem tudom elkerülni meg egész órán pofázik a padtársával. akkor szoktam cseszegetni ha idegesít, de már akkor is üt ha azt mondom neki hogy jóétvágyat. pedig normálisan mondom
2012. febr. 24. 17:52
 4/7 fúróferkó ***** válasza:

Még az első mindentudó vagyok.)


Ha elég tökös legényke vagy akkor látványosan kezdj udvarolgatni egy másik lánnyal!

Észre fogja venni hol a helye.

2012. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látványosan udvarolj másnak és koptasd le. Én ugyan nő vagyok és nem csípem a bunkóságot, de azt hiszem eleget szóltál már szépen, aki ebből nem ért, az viselje a következményeit.
2012. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csikizd meg te is a háját.:):)
2012. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Polinárk Emm válasza:
Azt mondtad beszéltek akkor egy nevet és mond neki hogy neked az a bizonyos csaj tetszik! :) Nekem bevált régen!...
2012. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!