Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom Elfelejteni! Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom Elfelejteni! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Már 5 év eltelt és még naponta gondolok rá 28 F.

7 évig voltam szerelmemmel, egyik napról a másikra , mentünk külön , egy Barátom miatt, aki szándékosan szedett szét minket. Ő már férjhez ment, gyereke van stb,, viszont barátnőitől tudom,hogy boldogtalan.

Én falom a nőket, jöhet plazacica, Kövér , rusnya, mind1. Nem szedném szét a családot, viszont iszonyúan hiányzik..


2012. febr. 14. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igyál ...
2012. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ettől a számtól még a gyomrom is remeg http://www.youtube.com/watch?v=TQhjGWorqCA és csak őt látom magam előtt
2012. febr. 14. 16:27
 3/16 anonim ***** válasza:

Megismerni valakit egy perc is elég, feledni egy élet is kevés.

Lépj tovább te is gondolom mást már nem tehetsz.

2012. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Marc8 ,azon már túl vagyok.
2012. febr. 14. 16:28
 5/16 A kérdező kommentje:
Jelenleg van párkapcsolatom ,egy igazi kis tündérke, szeretem is ,de mégis ottragadt az agyam Evelinnél
2012. febr. 14. 16:29
 6/16 anonim ***** válasza:

-r a nevemben ...


Miért 5 éve egyfolytában be vagy b@szva? Az ivást akkor kell abbahagyni, amikor elfelejtetted. Ha még nem felejtetted el, akkor még inni kell ...

2012. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Huh ez brutál..Már 5 év eltelt????

Szerintem ne add fel a nők falását,hátha végre belebotlasz valakibe akibe beleszeretsz s rájössz,hogy nála jobban még nem szerettél mást.

2012. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó Marc8 , örülök ,hogy neked legalább jó kedved van :)
2012. febr. 14. 16:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Gáspár Evelin :D

azt inkább felejtsd el :D :D :D

2012. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem találom senkiben.. Ez nem ilyen gyenge vagyok buz,iság, hanem teljesen beleivódott a tudatalattimba. Gyakran álmodom vele.
2012. febr. 14. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!