Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lenne szemüvegem akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lenne szemüvegem akkor több esélyem lenne a lányoknál mint így hogy szemüvegem van?

Figyelt kérdés

Egy embert ismerek csak akinek szemüveggel tűrhetőbb a kinézete mint nélküle.


Nekem nem sztk keretes szemüvegem van. Új, márkás, divatosabb, mégse szeretem.


2012. febr. 25. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem hülyeség. Miért lenne több esélyed szemüveg nélkül?

Nekem például nem gond, ha egy srácnak szemüveget KELL hordania. (Vagy lát, vagy nem... el lehet dönteni.) De ha gondolod, próbáld ki a kontaktlencsét. Nekem 3 hónapra kb tízezer. (Az első lépcsőn kitörném a nyakam. :D )

2012. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tojásrántotta ***** válasza:
Ha illik hozzád a szemüveg, akkor az öltöztet és kimondottam előnyös tud lenni, mondjuk én kényelem szempontjából inkább kontaklencsét hordok :D
2012. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem attól függ, hogy van valakinek szemüvege vagy nincs.

Én lány vagyok és a szemüveg nekem valahogy magabiztosságot ad. Nélküle is látok.

Nem azon múlik, hogy van-e szemüveged vagy nincs. Sokan emiatt fogyatékosnak néznek, hogy szemüveget hordok, de én nem nyúlkálok bele a szemembe, igaz nem is próbáltam még a lencsét.

Ha tetszel valakinek, akkor szerintem nem érdekli, hogy szemüveges vagy vagy nem. :)

2012. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, de ha neked nem, akkor bizony kevesebb esélyed van emiatt.
2012. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én kiszámoltam, hogy miért esélyesebb ha valakinek nincs szemüvege. XD


Mivel szerintem olyan ember nincs aki kifejezetten utálja ha nincs valakin szemüveg így a ne hord nyert. Akkor viszont kontaktlencse.

Ezért szerencsésebb az ha valakin nincs műköröm. Mert olyan ember nincs aki kifejezetten utálja ha valakinek természetes a körme. :D Olyan akinek nem tetszik viszont annál inkább.

DE az elméletem törlődik amennyiben neked jól áll a szemüveg. Azt viszont kép nélkül nehéz eldönteni. Szóval kéretik egy szemüveges és egy szemüveg nélküli kép.

Nekem speciel kifejezetten jól áll az olvasó szemüveg ennek ellenére nem hordom hétköznap csak táblaolvasáshoz, meg vizsgákon mert okosabb fejem van benne. xD

2012. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen típusú lányt szeretnél, a szemüvegben okosabbnak tűnik az ember. :D
2012. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Volt már rá példa hogy strébernek néztek pedig sose voltam jó tanuló.

Kockának is néztek már pedig pár éve már csak arra használom a gépet hogy netezzek és van amikor csak este ülök a géphez.

Nem tudom hogy jól áll e a szemüveg nekem. Az ismerőseim így szoktak meg mert kiskorom óta szemüveges vagyok. De úgy érzem hogy nagyon sok mindenben hátráltat.


Télen párásodik, esőben vizes lesz és az zavar, rárakódik a por, maszatolódik, fénylik, csillog ha zsíros a lencséje. Motorozásnál a bukósisak alá macerás berakni. Strandon nem tudom használni mert vizes lesz.

2012. febr. 25. 11:25
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazad van 5. válaszoló.


Olyan még nem volt hogy valakinek azt mondták volna hogy nem áll jó az hogy nincs szemüvege. Az lenne a természetes. Én is úgy születtem hogy jó volt a látásom.

2012. febr. 25. 11:27
 9/10 Tojásrántotta ***** válasza:
Ha ennyire zavar, akkor a kontaklencse nem érné meg?
2012. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát Peter Parker (Pókember) is egyből szexi lett, amint levette a szemüvegét. Mondjuk szerintem nem, de többezer lány szerint igen, úgyhogy lehet benne valami.
2012. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!