Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye milyen szép arca van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye milyen szép arca van ennek a nőnek a videóban?

Figyelt kérdés

Ő fehérbőrűnek minősül, mert elég fehérke, de hogy lehet ilyen szép, tiszta arca?


Ilyen barátnőt szeretnék!! :)


2012. febr. 25. 20:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
nagyon szép lány, és az elején nincs rajta smink, nem értem az értetlenkedő kommenteket.
2012. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
spachtel technik ,egyenes lesz az arca mint a fal
2012. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

az elobbi valaszolok lanyok, es a lanyok irigyek egymasra, ami egyebkent tok aranyos (nekem bejon :)

szerintem ez a lany szep smink nelkul is.

2012. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg mindenkinek más az izlése,
2012. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nincs az elején smink rajta, és bizony én nem sok ilyen szép nőt látok az utcán rohangálni.


A nők többsége is sminkel, de az kész vicc, ahogy kinéznek a vakolattal. A nők 90%-a nem tudja, hogyan kell és rondábbak, mint smink nélkül.

2012. febr. 25. 20:33
 16/18 anonim ***** válasza:
volt rajta alapozó és púder is, mielőtt elkezdte, nem kell bedőlni neki :D tényleg tiszta az arcbőre egyébként, gondolom azért használ így is, hogy kiegyenlítse a bőrszínét. minden videójában van rajta smink, azokban is, ahol elvileg "most kelt fel".
2012. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

De létezik ilyen tiszta arcú nő smink nélkül????


Én még nem láttam. :)

2012. febr. 25. 21:04
 18/18 anonim ***** válasza:
de mondom, hogy nem smink nélkül van :D nekem elég tiszta amúgy, ezért nem is használok alapozót, de ennyire senkinek nem lehet, hidd el.
2012. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!