Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy szép lány fennhor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy szép lány fennhordja az orrát, már nem érdekel annyira?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően fogalmaztam.:D Tehát inkább egy szerény átlagos vagy éppen csúnyácska lányhoz méssz oda (pl. buliban) vagy egy napon szép lányhoz, bár "beképzeltnek" véled (nem biztos, hogy az) de aki mégis nagyon tetszik?

2012. febr. 25. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hülyeség... csúnya lány meg szép lány. Egy szép lány is lehet aranyos és kedves és egy csúnya is lehet beképzelt pic sa
2012. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahhoz amelyik ribancabnak tűnik azt hallottam, hogy azok szét tett lábakkal születtek.
2012. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy kevésbé szép de kedves mint egy szép de hülye p*csa, vagy épp annak tűnő.
2012. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsót osztom. a nagyképűeket számításba se veszem nem számít h néz ki
2012. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
látom első nem értetted meg, talán olvasd el mégegyszer a kérdést :P
2012. febr. 25. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyertelmu:)igen, szeretjuk a jo noket de az csak ugy jo igazan, ha a kulso egy bonusz a szemelyisegre.
2012. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ivan Iljics ***** válasza:
Ha a csajról lerí hogy úgy tekint rád mint az emberiség utolsó szenny mocskára (még ha nem is kifejezetten neked szól) akkor nincs nagy kedve odamenni az embernek és leszólítani,
2012. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!