Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet beágyazódási vérzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
kb 3 tampon megtelt, erős piros színe volt, de estére már rózsaszínes, kevesebb, és nyálkás..nem fáj a mellem icipicit sem, nincsen semmi bajom, és védekeztünk rendesen 2 héttel ezelőtt párommal, és napra pontosan 'jött meg'. De egyre kevesebb van, és más mint eddig teljesen. Szerintetek?
2012. febr. 26. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem. Azért 3 tampon, áhh.

Majd erősebb lesz holnapra, a beágyazódás egyébként sem a vérzés idejében van.

2012. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, most félbe hagyom az ebédemet.
2012. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, és ha nem lesz erősebb, esetleg elmúlik? akkor se fordulhat elő? tényleg nem volt probléma a védekezéssel, de már kb amióta megtörtént 2 hete bebeszélem magamnak, a nap 24 órájában csak erre gondoltam 2 hétig..nagyon rástresszeltem:S
2012. febr. 26. 13:30
 4/13 A kérdező kommentje:
bocsánat:D nem kötelező olvasni:) nem akartam elvenni az étvágyad!
2012. febr. 26. 13:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Feleslegesen stresszelsz. Ez menstruáció lesz. Ha elmúlik akkor menj el nőgyógyászhoz, de ez biztosan nem terhesség.


Csak gondold végig. Nagyjából ha jól értem akkor tüszőrepedéskor voltatok együtt a pároddal, középidőben. Na most ha babatervezők lennétek és nem védekeztetek volna, akkor a mai napon, amikor meg kellene jönnie, már mutathat a teszt eredményt, tehát ilyenkorra már be van ágyazódva.

Van, aki ennél is hamarabb látja a pozitív értéket a teszten, keress rá googleben + teszt dpo 10, 11 így.

2012. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. febr. 26. 13:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs mit, remélem megnyugodtál :)


A beágyazódás egyébként sem feltétlenül jár vérzéssel, sőt szerintem azok vannak többségben, akik nem tapasztalnak vérzést, de ez sem olyan vérzés, mint a menstruáció és egyáltalán nem ilyen erősségű, csak egy kisebb vérfolt. Egyetlen tamponnak sem kellene tőle megtelnie.

2012. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ha 2hete volt aktus,akkor pont holnap reggel tudsz egy tesztet csinálni!
2012. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csinálhat, de felesleges. Védekezett, amivel gond nem volt, és a vérzése is megjött.

Persze ha nagyon ideges vagy, akkor tényleg nem hülyeség megnyugtatni magad a negatív teszttel.

2012. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm csajok!:)
2012. febr. 26. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!