Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek ez az alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ez az alak még elmegy, vagy már túlsúlyos?

Figyelt kérdés

[link]

kb ilyen alakom van, talán egy kicsit nagyobb pocakkal.

szerintetek?


2012. febr. 26. 14:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

16:08 ez nem törvényszerű,hogy egy csaj ha szül akkor hízni kell mint a bankbetét.Ez az átlagos gondolkodás,oda kell figyelni egészségesen kajálni,kimérten,SPORTOLNI kihangsúlyozom és jó alakod megmarad sőt.

A barátnőm amikor annó szült 50-ről kemény 52-re ment fel maximum az is a mellei miatt csak.Mert edzett folyamatosan,nem zabált össze mindenféle vackot,nem evett ,,2 helyett". Minden csak odafigyelés kérdése,sportolni kell nem elhagyni magadat,és a lényeg ne kifogást keressen az ember.Ez az én meglátásom,aztán ki,hogy gondolja az már más kérdés,meg,hogy akkor ne adj isten a párja már nem fogja kívánni.

2012. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
utolsó: azért, mert a barátnődnek ilyen adottságai vannak, nem jelenti azt hogy másnál is így lesz. ha a hormonjai nem úgy működnek, akkor hiába nem zabál valaki, hízik,mert éhezni csak nem akar terhesen.
2012. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
jó, de nekem még túl vékonyka is!
2012. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alak még bejön.
2012. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem túlsúlyos, szerintem rendben van.

Különben ez attól is függ, hogy kitől kérdezed. Nekem van olyan ismerősöm (fiú), aki ha meglát egy nőt akinek van melle, akkor már azt mondja rá, hogy kövér, dagadt, stb.

2012. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem adottság,rengeteg sport és odafigyelés,napi 2óra minimum edz tehát,van,hogy este 11kor áll neki,és bomba alakja van,hosszú formás combok,rengeteg munka.Genetika,meg adottság ilyen nincs.

Én annó 50kg kisp_cs véhony senki voltam,most vagyok 92kg izmos pasi.Sok meló,pedig senki nem nézte ki belőlem,hogy eredményeket fogok elérni,mert 2 évig semmit se fejlődtem,és most rám se ismernek.

2012. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
tökéletes
2012. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
milyen meglepö válaszok:o én nekem is ilyen alakom van. persze ha felálok a lábam nem vaskos.csak ilyen pozban
2012. márc. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Miért elégszel meg az "elmegy" kategóriával?
2012. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nem az, hogy megelégszem, de tisztában vagyok vele, hogy ez az alak nem vonzó. majd ha lesz több időm nekiállok sportolni, fogyókúrázni, de egyelőre ez nem megy. de addig is érdekelt, hogy mit gondolnak mások erről az alakról.
2012. márc. 2. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!