Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek ez az alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ez az alak még elmegy, vagy már túlsúlyos?

Figyelt kérdés

[link]

kb ilyen alakom van, talán egy kicsit nagyobb pocakkal.

szerintetek?


2012. febr. 26. 14:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kifogás.Arra van időd amire akarod.

Döntsd el fontos-e neked,és hidd el szakítasz rá időt eleget.Vagy nem leszel elégedett magaddal,és fog szurkálni ez a rossz érzés és nem leszel boldog.

A másik,ha cselekszel és szakítasz rá időt,elégedett leszel magaddal.Vagy keresegsz és kifogásokat gyártól.

2012. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
minden nap este 7-8-9re érek haza, nem, nincs időm sportloni..
2012. márc. 2. 13:40
 23/26 anonim ***** válasza:
Mindennap este 9-10-re érek haza és utána megyek edzeni.10 óra meló plusz egyetem meg saját üzlet.
2012. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem időd nincs, hanem kedved. Ne másra fogd.
2012. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
szerintem simán jó :) a képet nézve pont arra gondoltam hogy lehetne nagyobb pocakja (az jön be ):D
2012. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Elárulnátok hogy szerintetek mi a baj ezzel az alakkal??
2012. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!