Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ilyenkor mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ilyenkor mi a teendő? Egy barátság múlik rajta.

Figyelt kérdés

Hatalmasat csalódtam a legjobb barátnőmben. Elég érettek vagyunk, pedig mind a ketten 14 évesek, de mi nem a "tömegbe" tartozunk, legalábbis szerintem. Eddig kifiguráztuk az olyan lányokat, akik hatalmas sminkkel járnak az utcán, 12 évesen elveszítik a szüzességüket és minden héten más barátjuk van.

Neki van egy barátja, áprilisban lesznek egy évesek. Nekem is volt egy, 10 hónapig jártunk. Ők már a negyedik hónapban.. Hát, nem feküdtek le, de a barátja megujjazta, ami még annyira nem is lenne baj, bár szerintem 14 évesen még nem kéne. Mi a volt barátommal nem csináltunk semmi durvábbat, de akármikor történt valami, én mindig megosztottam a barátnőmmel. Ő konkrétan soha sem beszél nekem a barátjáról, csak ha veszekednek, és én nem is ismerem annyira a srácot (egyébként ő is teljesen normális), de csak rosszat hallok róla, így csak rossz véleményt tudok róla alkotni. Sosem mond róla semmi jót, ha megkérdezem, hogy "na, milyen volt a barátoddal?", annyit válaszol, "jó". Mindig, mikor találkoznak, megtörténnek elég durva dolgok, és pont ezeket a dolgokat figuráztuk ki régebben. Nem feküdtek le, mert a barátjának betegsége van.

Van egy csaj, akit a barátnőm elhord mindennek, aki konkrétan 12 évesen már régen nem volt szűz, és olyanokat mond, hogy "ha egyszer szexeltél, utána már tök mindegy, kivel történik meg, és van-e barátnője egyáltalán". Hát, ezzel a csajjal meg csak ezekről a dolgokról mesél. A barátnőm nem tudja, hogy én ezt tudom, de a csaj elmondta, mivel azt hitte, egyértelmű, hogy ezeket a dolgokat nekem is elmondja. Kiderült, hogy a barátnőm már nem szűz (vagyis nincs szűzhártyája, az ujjazás miatt), már csinálta a barátjának és csak azért nem feküdtek le, mert nem volt náluk gumi, meg mert a srácnak betegsége van. De már többször eljátszották az első alkalmat msn-en, és olyan képeket küldözgetnek egymásnak, hogy.. Hű. Nem meztelenül, de majdnem.

A barátnőm teljesen megváltozott. Hatalmas smink, magassarkúk, a szóhasználata (cuki, puszcsi, stb.), az, hogy imád vásárolni, mindent megkap, ami neki "kell"... És mikor szólok neki, besértődik, és aztán nem is mutatja meg nekem a képeket, amik mondjuk 3 napja készültek és nagy rajta a sminkje, mert "úgyis leszólom". De ha én leszólom, akkor mások is, és ezt nem érti meg. Nem érti, hogy az ő érdekében szólok neki. És ha a barátjára terelődik a szó, folyamatosan hazudik, hogy nem történt semmi, stb. Annak a csajnak, aki meg állítása szerint egy "utcalány", mindent elmond. És csak a barátján szoktunk veszekedni, meg a képeken, ahol arrogáns fejet vág és több a smink rajta, mint a bőr. Ezért viszont még jobban bezárkózik és nem mond el semmi olyat, ami nekem nem tetszene, mert "úgyis leszólom".

Nagyon megváltozott és mikor ezeket a dolgokat megtudtam, hatalmasat csalódtam. Már nem tudom vele jól érezni magam, mert tudom, hogy hazudik nekem.

Mit csináljak? Nagyon szeretem őt. Nem akarom, hogy elvesszen a legjobb barátságunk, hiszen én mindig segítek neki, ő is nekem, mindent tudunk egymásról.. Legalábbis azt hittem.


2012. febr. 26. 14:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
ha így állsz hozzá(mármint jó értelemben,akkor tarts ki!jól teszed,de ülj le vele és beszéld meg!minél hamarabb annál jobb!(amúgy a sminkkel én is így vagyok!még szempillafestéket se használok,és rúzst is nagyon nagyon ritkaá!)
2012. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Hát.. Jó. De tényleg nehéz. :S Hátha... ://

Amúgy élőben jobb, ugye? Mindent élőben tisztességesebb. :) Meg akkor a reakcióit is látom. De.. Aaaaaajj. Nehéz ügy. :

2012. febr. 26. 19:48
 13/15 anonim válasza:
élőben nehezebb,de mindig jobb!
2012. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
ha véletlenül érdekelne mit gondolok,akkor írj nyugodtan,majd szólok ha el megyek!
2012. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
bocsi,de elküldtek a géptől!de holnap megnézem hogy írtál-e valamit!jó éjt!:)
2012. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!