Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Lécci olvasd el FONTOS!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Lécci olvasd el FONTOS!?

Figyelt kérdés

32nő vagyok és kb két hete az egyik butikban egy férfi elhúzta a próba fülkét mikor éppen melltartót próbáltam. Kínos volt bocsánatot kért de rá 2 napra rám írt az fb-n nem tudom a nevemet honnal tudja de olyanokat ír ami kínos hisz látott ruha nélkül (ezzel kapcsolatban írkál)tanácsot szeretnék kérni más nők ez esetben mit csinálnának csinálnátok? ??

ui férfiak is írhatnak


NORMÁLIS VÁLASZOKAT!


2012. febr. 26. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
És ezt ,hogy csinálta?A fotocellás szemével lefotozott a fölkében ls otthon végignézte az egész facebookot ,mire megtalált?
2012. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak ott lettem volna..
2012. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hidd el én is szeretném tudni mert már félek ha az fb-n megtalált úgy hogy semmi közünk egymáshoz
2012. febr. 26. 21:42
 4/8 A kérdező kommentje:
21:40 fiú vagy?
2012. febr. 26. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Letiltod facebookon.
2012. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vahid Ádam válasza:
:( Mit keres férfi manapság butikban? Miért húzza el valaki a behúzott próba fülke függönyét? Ha nem ismered honnan tudja a nevedet? Netán nyomozott utánad? Ilyen szitu után, még van képe...? Próbáld meg tisztázni legalább azt, hogy honnan tudja a nevedet! Ha nem kapsz normális választ... Ha a feleségemmel történne ez, a jobbik eset lenne, hogy a rendőség veszi a kezébe az ügyet!!!
2012. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Ádám!
2012. febr. 26. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Facebookon le lehet tiltani embereket. Letiltod és ennyi.
2012. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!