Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítsetek lécci, egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsetek lécci, egyszerűen nem tudom megérteni a palik gondolkodását. Olvasd és segíts, hogy mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már régóta tetszik és jártunk is ..elvileg.. ezt azért így írom mert összejöttünk 1-2napig minden jó volt aztán ellett felejtve..(legalábbis részéről) és nekem nagyon rosszul esett mert tényleg szerettem! Aztán egy héttel később lementem és észresevett, de ha ez még nem lett volna elég ott előttem majdnem nekiment egy palinak egy másik lány miatt.. pár órával később meg odajött hozzám és elkezdett ölelgetni h ne haragudjak rá meg h ő engem szeret stb.másodszor is elhittem neki.Tegnap meg megbeszéltük h lejön és késett v3órát mikor meg lejött akk is annyi volt h odajött adott 1csókot és otthagyott..később meg leült a volt barátnője társaságába...!!Tudom elkellene felejtenem de ha mindig ezt csinálja akk nemfogom tudni..max ha nem megyek le 1jódarabig.. de ott van minden barátom és nélkülük meg tuti bedepiznék és itthon sírnék egésznap ezt meg nem akarom..szerintetek mit csináljak?
2011. ápr. 17. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szilvásbuktát, mert azt szeretem!!! :D
2011. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
velem is hasonló történt. először megbocsátottam a srácnak de rájöttem hogy nem kellett volna mert aztán fel is ültetett. azóta is próbálkozik de mindig flegma vagyok vele meg a képébemondok mindent amivel megbántott. ettől kicsit legalább bűntudata van. még mindig kedvelem kicsit de még1x nemhagyom hogy átverjen. szerintem te is mondd meg neki hogy egy Hímringyó!!! ettől magukbaszállnak ;)
2011. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

..lekvárosat.. én azt jobban! ;)


viccen kívül.. próbálj meg nem foglalkozni vele, keress mást...

2011. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tényleg keress mást.Ezt tojd le magasról ne bízz benne akármennyire is fáj.Mutatkozz direkt előtte másik sráccal.Fájjon neki jobban.

Ez egy mocskos szemétláda.

Ilyenek miatt nem kéne sírj.


Legyen lekváros bukta az tényleg finomabb^^

2011. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert létezik egy ilyen tajparaszt, attól még élnek normális fiúk is. Nem kell minden fiúra ráhúzni azt, hogy így viselkednek, mert eggyel találkoztál, aki átver, kihasznál. Mert ez csak egy bunkó srác. Rengeteg értelmes is létezik.
2011. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Az ilyen nem fog megváltozni utána is átverne esetleg megcsalna stb.
2011. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

megpróbálom:D és ha összejön annyi lekvárosbuktát sütök nektek hogy sose fogy el:D

2011. ápr. 17. 11:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tudod megérteni, de attól még jó kommentátor
2011. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
már bocs de ez a pasi egy himringyó.
2011. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress mást minnél hamarabb mert addig bocsájtasz meg neki hogy teljesen benne maradsz ebbe a kapcsolatba ami csak részedröl kapcsolat.Tapasztalatbol tudom csak szivat és kihasznál rázd le minnél hamarább magadrol.Elöte ne mutasd hogy szenvedsz s tedd tul magad rajta s meglátod lekopik.
2012. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!