Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok ilyen? Hogy tudnék ezen változtatni? Lécci olvasd el?

Figyelt kérdés

szóval 16 éves vagyok és nem értem magam, a barátommal hétköznap kedden és csütörtökön 2 orát tudunk együtt lenni.

Am meg csak a hétvége a miénk, most hétvégén volt a szülinapom, de a legjobb haverjának is, és már ebéd után ment is, ez oké, de ha nincs semmi dolga, akkor is hamarabb megy, pedig maradhatna.. és én olyankor sirni tudnék de komolyan.. és most hétvégén nem is találkozunk, mert pihenni akar:(( szoval csak kedd , csütörtök, péntek, ez heti 6 ora.. de nekem ugy érzem kevés..mindig zat mondja ha valamin összeveszünk, hogy ha nem jó keressek mást, de aztán szent a béke és dul a love. Na most én vagyok a hülye?? normális ez?


2011. szept. 12. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit idegesíted hogy mindennap rajta lógsz!
2011. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dugni akar azért szédít.

24/F

2011. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mindennap? a hétköznap az szinte semmi 2 ora áhh, hétvégén is előfordul h a gép fontosabb neki mint én.. nem logok rajta sőt hiányolom:(
2011. szept. 12. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
gondolom a barátod is 16 körül lehet. mit vársz egy éretlen gyerektől?! (bár Te is az vagy,de fiúban ez jobban érződik)
2011. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ő 19 éves
2011. szept. 12. 20:14
 6/11 BlackSword ***** válasza:

Egyszerű... Nem szeret... Hagyd ott... A kulcsmondat: "Ha nem jó, keress mást" Ez annyit tesz, hogy nem szeretlek, de amíg nálad jobbat nem találok, addig veled vagyok, mert Te szeretsz, de ha lesz valaki, aki nekem kell, akkor biza doblak...

Van még kérdés???

2011. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én szeretem őt,és ő is szeret a maga modján tudom, néha idegesitő lehetek számára, de akkor nem bánna velem ugy ahogy bánnik, csak keveslem azt az időt amit együtt töltünk, ő kevesebbet akar belőlem, én meg többet : //
2011. szept. 12. 20:17
 8/11 Hidasi Bálint válasza:
figyelj ha ő ezt így szó szerint kimondta akkor vagy sok pénze van esetleg jó autója háza vagy mittudom én ami olyan hátteret ad neki hogy ezt mondhassa (mert tudja ugysehagyod ott mert hülye lennél)vagy szimplán igaza van az előttem szólónak. ha ő nem hiányol téged valószinű más lányokkal is találkozik valahol és ez olyan dolog hogy ami van az sose jó tehát ha szétmentek akkor jön majd rá hogy mennyit értél. de ha kimondta ezt így javaslom hagyd ott és ha utánna keres és ő is hiányol téged ujra össze ebből megtudod mit akar. ha szétmentek azse árt ha ő másik palival lát téged mert a féltékenység ujra lobbanthatja a szerelmet=) 18/F
2011. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hagyd ott!!!!!
2011. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BlackSword ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ő is szeret... A férfiak a nőkkel szemben ugyan orgazmust nem tudnak szinlelni, de minden mást igen... főleg szexért... Én ha szeretek valakit, egy lányt, akkor tuti minden szabad időmet vele szeretném tölteni... Most töltöm is azt a keveset, és kb 300km nem akadálya annak, hogy a hétvégéket együtt töltsük egyhuzamban... Pénteken vár rám este, vasasárnap reggel pedig búcsúzkodás... Bár párom nálad 4 én meg 8 évvel vagyunk idősebbek... De akkor is már... Heti hat óra az semmi...

Szóval vonjuk le a tanulságot, az a srác nem szerelmes beléd, csak megjátsza...

2011. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!