Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem megkeserití az életem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megkeserití az életem. Csufolnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
12/l... Szakítottunk és mindig cseszeget, amivel csak tud.. Ez megy majd nyolcadikig??
2012. febr. 19. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy igy akarod kifejezni hogy tetszem még neked!

Az oviba csinálják ezt,menj vissza oda!

2012. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, nem segít sokat... De azért köszi
2012. febr. 19. 07:35
 3/10 Nazira ***** válasza:
A fiú hány éves? Pedig az első válaszoló jót mondott még akarna azért csinálja, tod a fiúk későn érők... Majd ha talál magának másik csajt akkor hagyja abba ha nem lépsz. Próbáld elkapni mikor kettesben lehettek és beszélni vele, h miért is lett vége és ezt befejezhetné mert elég gyerekes viselkedés és így nem lesz másik csaja mert látszik ,h te kellesz neki de te ....(indok)... ezért raktad ki v ő (nem írtad)..
2012. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb. Annyi, mint én, már mással van , de ez ugy van h. Kettő csaj közt ugrál, én és az egyik barátnőm... Mindig sikerül visszanyaliznia magát mindkettinknél,, de én már tuti nem megyek vissza hozzá...utálom.. És én szakítottam, mert egy bunkó paraszt volt :D
2012. febr. 19. 08:22
 5/10 gratis30 ***** válasza:
Én kicsesznék vele, hogy mindkét csajt felvilágosítanám a másikról. Pofára esne és látná, hogy nem vagy elveszett ember szerintem abbahagyná a cseszegetést.
2012. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"mert elég gyerekes viselkedés"


Szerinted, hogy kellene hogy viselkedjen egy 12 éves? Persze, hogy gyerekesen viselkedik egy _gyerek_. A másik cseszegetése a normális (volt és lesz) abban a korban.

2012. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
rugasd ki a suliból!vagy hozd te is szar helyzetbe!!!!!!!!!!
2012. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rúgasd ki a suliból???

Te normális vagy?!

Bocsi erre én sem tudok mást mondani mint az elején lévők válasza!

2012. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nazira ***** válasza:
Igen legyen gyerekes ebbe most belekötsz... De akkor ne akarjon barátnőt és pont. Gyerekes 12 évesen az alap jah de akkor menjen haverozni legózni azt pá és ne barátnőt akarjon maga mellé, bár ebben a korban elég ritka ,h bárki is komolyan gondolná ez csak ovis "szerelem".
2012. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért milyen jókat tudok azon röhögni hogy kis sz*ros 10 éves gyerekeknek már van ex-ük és párkapcsolatuk XD nemhogy a tanulással foglalkoznának!!! nevetséges!
2012. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!