Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most szeret? Hátha valaki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret? Hátha valaki tud adni választ mert én már teljesen összezavarodtam?

Figyelt kérdés

Van gy srác akivel már 2x jártunk nem nagyon volt tartós ,és igazából nem is tudom hogy mért lett vége.A lényeg hogy most igy elkezdtünk beszélgetni.És suliba is sokat beszélünk de nem tudom hogy mit akar valójában.Sokszor fogdoz meg ölelget.És mondja hogy olyan szép vagyok meg stb.Ez még jó is lenne csak egyszer beszélt vele a barátnőm és hülyéskedtek,amikor aztmondta neki a barátnőm hogy : Tudom Hogy te Xy(engem) szereted

erre ő azt mondta hogy csak azért mert jó a seggem.

Ez nekem nagyon rosszul esett.a barátaim közül sokan mondják hogy szeret meg ilyesmik.

A másik gond az lenne hogy nem tudom hogyan mondjanm el az anyunak.Nem az a szigorúnbb fajta,és néha szokta kérdezni hogy van e udvarlóm meg hogy ha beszélek egy srácról akkor kérdi hogy helyes-e :) de hogy mondjam el neki hogy pl járok egy sráccal?Tapasztalat?


2011. ápr. 13. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy 13 nyáron leszek 14 éves
2011. ápr. 13. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a te korodban és még most és mondok semmit el édesanyámnak és nekem is voltak hasonló kapcsolataim és mindig az lett a vége hogy a fiú csalódott mert én soha nem viszonoztam semmit... szerintem mindenképpen beszélj a sráccal és anyukáddal is, mert egyébként úgy jársz mint én semmi bizalmas dologról nem beszélek anyukámmal és semmit sem tud arról hogy egyáltalán barátom van...
2011. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjél inkább babázni.
2011. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd el hogy összejöttél vele nem kell parázni.

egyébként meg ha ilyeneket mond attól még lehet hogy szeret, csak egy tipikus nagymenő, szerintem ha belül érzelmesebb vagy akkor nem neked való, de aztán ki tudja, lehet hogy tévedek.

Az is lehet hogy csak zavarba jött és nem akart nyíltan az érzelmeiről beszélni.

Várj és úgyis kiderül mi a helyes döntés.

2011. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen mondd el anyukádnak, ha jársz egy fiúval. Én úgy csináltam, hogy jó párszor felemlítettem anyának, hogy mennyire tetszik meg stb..anyukámnak mindent elmondhatok, de ettől mégis féltem, majd kb egy hét áradozás után elmondtam neki, hogy a fiú megkérdezte akarok e járni vele, és én pedig igent mondtam:) Ennyi.. nem olyan nehéz ez.

Viszont ezzel a fiúval semmiképpen ne járj, felejtős.."Van egy srác akivel már 2x jártunk nem nagyon volt tartós"<---ezért. Már kétszer jártál vele, minek harmadszor is. Meg ha ilyeneket mondd, hogy csak azért jár veled mert jó a feneked..szerintem csak azért kellesz neki mert szép vagy és legaláább jár valakivel, hagyd a francba.

2011. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alexxxxxa ***** válasza:
ha már 2x jártatok akkor a 3. se lesz hosszabb .. szerintem felesleges belekezdeni mert csak neked lesz rossz utána
2011. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!