Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a magyartanárom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a magyartanárom. Idén ballagok, talán soha többet nem látom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén a nyugdíjba ment magyartanárunk helyett egy 25 éves friss diplomás tanár érkezett, a tökéletes pasi számomra. vicces fejlett művészi érzékkel. meg minden ami kell. Ahogy hallgattam órán bele szerettem. Nem tudom mit tegyek nagyon szeretem, de idén érettségizek és tovább tanulok. Talán soha többet nem látom. Mit csináljak? Mit csináljak? Nagyon fontos nekem ahhoz, hogy elfelejtsem. 18L
2012. febr. 28. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd két év múlva rájössz, hogy csak elvakult rajongás az egész. Fiatalon én is fel tudtam nézni a tanárokra, most így jóval az egyetem után felnőttként már nevetségesnek találom a legtöbbjüket.
2012. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is mondta, ez csupán fellángolás,nem valódi szerelem.

De ha már úgy is végzel,többé nem fogsz odajárni mondd meg neki,hogy tetszik neked. Hátha ő is szimpatizál és lesz valami köztetek,ha más nem is max. barátság,ha rájössz nem vagy szerelmes és ő sem tud téged szeretni :)

Tanár-diák szerelem kegyetlen dolog!

2012. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Simán próbálkozz be nála, nem fog visszautasitani (ezt férfiként irom).
2012. febr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
cicám... ott a kulcsmondatod: soha többet nem látod. magyarul ha bevallod neki nem veszthetsz semmit! mert úgysem látnád többé. ha meg összejön, isten áldjon :D ezzel csak nyerni tudsz :) 19/l
2012. febr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%
Bukj meg
2012. febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj neki verset :)
2013. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!