Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet viselni a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet viselni a szerelmi bánatot ha mindennap iszol amíg jobban nem leszel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
El. De a májrákot már nehezebben.
2012. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így lesz vkiből alkoholista
2012. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Manfegor ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, az alkohol nem old meg semmit...
2012. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem old meg, de legalább addig sem szenved. Én depressziós vagyok (nem szerelmi bánat miatt), minden nap iszom, csak így tudok életben maradni, máskülönben rég öngyilkos lettem volna.
2012. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne igyál, tényleg alkesz leszel... légy erős, és szépen lassan visszahúzódik a fájdalom, bár az emlékét ki nem törölheted
2012. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jin ***** válasza:

azt magadban kell lerendezd mert különben sose oldódik meg csak felültesen

vagy teszel a kapcsoltért vagytulépsz

vagy teszel és ha összejön semmi ha nem túllépsz

attól fügően hogy kapcsolat utáni vagy meg nem kezdett kapcsolat miatti sz.bánat

2012. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már iszol,akkor bulizni is menj el :)De ne mindennap.
2012. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén after partyt nyomok. Folyton új lányt csípek fel, de akit akarok az nem az enyém.
2012. febr. 28. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:
A depressziósnak is üzenném: a folyamatos ivás kikészít, emiatt még depressziósabb leszel. Tiszta sor, hogy amíg részeg vagy, nem fáj semmi, de utána meg csak rosszabb lesz. A szerelmi bánatod sem fog egyhamar elmúlni így.
2012. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 okoska31 ***** válasza:

az új csajokkal jobban lehet viselni, mint az alkohollal. utóbbi egyébként sem megoldás semmire.


és a csajok is csak akkor, ha van rajtad zokni...

2012. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!