Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti defektesnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti defektesnek tartjátok magatokat kicsit, amiért ide írogattok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Pff a mai világban már az is defektesnek számít, ha válaszokkal segítünk másoknak? Ez milyen gáz, úgy érzem magam mint valamí őrült pszichopata...
2012. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Aki igennel válaszolt: miért tartod annak magadat?
2012. febr. 28. 21:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi?én csak röhögni járok ide!
2012. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... ez az oldal arról híres, hogy itt mindenféle lelki nyomorék nyekereg, ugyanakkor szerintem van itt elég értelmes ember is. Ennek ellenére nem reklámozom, hogy írok ide és FB-n sem likeoltam az oldalt. :D
2012. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én a jó statisztika miatt válaszolok sokszor. :D Egyébként én is azóta vagyok itt, amióta lesérültem, mint az #5ös. :D

De én ezt az írogatást nem tartom defektesnek, ha másoknak segítünk! :)

2012. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit talán, de ez nézőpont kérdése. Én azt szeretem elsősorban az ilyen oldalakban, hogy a rejtett, és tök laza énemet elő tudom venni, ami a való életben elég nehezen menne, mert ott zárkózott vagyok. Csak másodsorban azért, mert néha hasznos infókat lehet olvasni, vagy segíteni valakinek egy válasszal, ami persze szintén jó érzés. De néhány prűd seg*fejet megbotránkoztatni- AZ A LEGJOBB!!! :)))
2012. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

én igen mert belefüggtem ebbe a **** oldalba és nem tudok tanulni néha tőle xDDDDD

De am én is bétahímkedek még az életbe de egyre inkább nő ki a királyságmirigyem szal jó úton haladok:)


F18

2012. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy kicsit. Ahhoz eléggé, h ne nagyon reklámozzam másoknak. De, igazából, szeretek itt írogatni, mert lehet, h segítek valakinek azzal, h válaszolok a kérdésére. És nekem is lehet olyan kérdésem, amit itt a legegyszerűbb megkérdezni. :)
2012. febr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Defektesnek nem. De talán néha magányosnak igen.
2012. febr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!