Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a viszonzatlan szerelem ellen, ha semmi esély rá, hogy valaha is enyém legyen?

Figyelt kérdés
Sosem voltam ilyen szerelmes... de már nem akarom érezni. Csak szenvedek tőle. Évek óta tart. Hogy lehet kiszeretni valakiből? Mi értelme ennek, miért adja ezt az élet, ha egyszer sosem teljesülhet?
2012. febr. 29. 15:48
1 2
 11/16 APN rider válasza:
majdnem ugyanaz de az a lényeg h egy hogy birja elbaszni abbol a sokbol
2012. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én 3 évig bőgtem egy srác után, aki ronda, csóró és ráadásul bunkó.

hiába fogja fel az ember ésszel hogy felesleges, hogy az illető tuskó ez van.

a végén kínomban másik városba mentem tanulni és kollégiumba, így nem is hallottam róla.

úgy tettem mintha meghalt volna, még szimbólikus síremléket is csináltam a titkos helyemen.

2-3 hónap és már nem gondoltam rá.

szépen összejött volna 1 kapcsolat 1 új ismerettségből, erre az az idióta is odaköltözött abba a városba.

persze minden feléledt és a sors tréfája hogy most viszont ő keres engem.

úgy látszik nem menekülök.

ha annyira erős az érzés, akkor tényleg az segít csak ha elmész jó messzire hogy hírét se halld.

én a végén már a bedilizés határán álltam...

most meg nemtom... lehet hogy az élet mégis ad egy esélyt.

2012. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

én is kezdek bedilizni.:) :/

hát neked pedig remélem összejön! sok sikert :)

2012. márc. 17. 22:59
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is oda voltam egy srácért,aki nem néz ki jól,és még bunkó is,meg ahogy hallottam,nem egy nagy észkombájn,én mégis mindenhol őt kerestem,ha tudtam,hogy ott lesz egy buliban,mindig őt néztem,hogy felbukkan-e,az adatlapját bámultam folyton.Amikor szerelmet vallottam neki,közölte,hogy nem jövök be neki,esélyt se akart adni,évekig oda voltam érte,aztán úgy döntöttem,nem leszek szánalmas,nem akarom,hogy fájjon,töröltem ismerősök közül,minden,amit hozzá írtam(vers),elégettem,és nekem könnyebb volt abból a szempontból,hogy csak néha láttam bulikban.Viszont mivel nem kaptam meg,ezért még mindig érdekel (és szerintem inkább ez,mert tudom,ha összejönnék vele,nem működne,inkább ez az elérhetetlenség utáni vágy).Van barátom,akit szeretek,de hogy őszinte legyek,nem érzem iránta azt,mint amit ezt a másik iránt éreztem.De nem tudok mit csinálni,élem az életem olyannal,aki szeret és megbecsül,és akit én is kedvelek.Idő után enyhül talán,tényleg ismerkedj.

Egyik haverom azt tanácsolta,hogy próbáld meg elképzelni,ahogy kakál,és máris jobb lesz:D Nagyon beteg amúgy! :DDD

2012. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát ez a kakilás vicces..:D bár volt rosszabb helyzetben előttem :D ugyanúgy szeretem.:) talán ebből megtanuljuk milyen a feltétel nélküli szeretet/szerelem. :) megpróbálom elfelejteni.:)
2012. márc. 18. 10:21
 16/16 anonim válasza:
elöször própáld meg megértetni vele hogy mit érzel iránta! Ha ez nem válik be akkor kerüld el nagy ívben!
2012. ápr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!