Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal a nyáron jöttünk össze.Akkor 1 hónapig voltunk együtt,utána többször is összejöttünk/szétmentünk.Persze mindig ő szakított.A barátaim már teljesen hülyének is néznek emiatt,hogy hogy vagyok képes ennyiszer összejönni vele.Egyszerű..szerelmes vagyok.A gond viszont ott van,hogy 80km választ el minket.Ő Pesti én viszont szlovákiai.Így csak nagyon ritkán találkozunk/tunk.Ha talizunk,akk is csak akkor,ha én megyek fel.

Volt olyan időszak,hogy nem beszéltünk,persze ekkor nem voltunk együtt.Szilveszterkor összejöttem egy másik sráccal,vele majdnem 2 hónapig együtt voltunk,de szakítottam vele,mert úgy éreztem még mindig a másik fiút szeretem.Így most oda jutottam,hogy újra igent mondtam neki.De most megint nem értem mi van vele.Szinte minden nap írunk,de van,hogy nem válaszol,és utána pedig az a baja,hogy keveset írunk és nincs témánk.Valaki tudna ötletet,hogy milyen témát hozhatnák fel?Vagy egyáltalán jó ötlet az,hogy együtt vagyunk?Lehet az a baja,hogy nem tudunk találkozni,csak ritkán?Fogalmam sincs mit tegyek. =( Pls valaki.. 15/L


2012. febr. 29. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet már a hátad mögöt össze jött 1 2 csajal vagy smárolt...
2012. febr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ügyes a srác. Azzal, h folyamatosan ellökött magától, azt érte el, h egyre inkább ragaszkodj hozzá. Ne haragudj, de szerintem a barátaidnak igaza van. Am, témák: Oscar-gála, könyvek, filmek, sport...
2012. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!