Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 7 napja szedi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 7 napja szedi a symicia fogamzásgátlót és a hét nap után ugy döntött lefekszik velem elkeztük amit elkellet óvszer nélkül és betetem neki de szolt hogy fáj abba hagytuk elsem mentem?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy terhes lehet e enyitöl mán napok óta ezen jár az eszem és aludni sem nagyon tudok mert idegesít a dolog.köszönöm a válaszokat?
2012. márc. 1. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tuti ikreitek lesznek..ezert faj neki..szajan veszi be es s pinaja fsj..ez tok normalis..:)ekkora hulyet...:DDDDD
2012. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
komoly választ kérnék mivel a lánynak én voltam az első eddig csak ujjaztam stb és a fogamzásgátlót is a havi görcsölések szempontyábol irta fel neki az orvos szerintetek terhes lehet enyitöl ?
2012. márc. 1. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:

"szempontyából"??? Hány éves vagy, 14?


Nem, nem lesz terhes nagy vszínűséggel, mert meglepő módon, a fogamzásgátló arra való, hogy megakadályozza a fogamzást.

Meglepő, mi?

2012. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok de nem tudom hogy menyi idő mulva hat a fogamzásgátló amit szed azért parázok és nem tudom 7 nap alatt hatott e?
2012. márc. 1. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nrm tuftok semmit s fogamzasgatlorol minek szedi be? Huzzal a farkadra ovszert azt nem lesz tuti meg egy ilyen hulye a vilagon...haszn alj ovszert es nem lesznek ilyenek a vilagon....
2012. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A symicia, ha az előírásoknak megfelelően a ciklus első napján kezdik szedni, azonnal hat. Ha utána 2-5 nappal, akkor hét nap múlva. A barátnőd nem lenne terhes ennyitől, akkor sem, ha nem szedne, így még úgy sem. De egy kis helyesírást azt tanulhatnátok a dugás mellett.


32N

2012. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

"de nem tudom hogy menyi idő mulva hat a fogamzásgátló amit szed"


1. Google-t ismered?? Akkor használd b-meg!!!! Fent van a tájékoztató neten.

2. Ha már annyira jóban vagytok,hogy dugtok, talán őt is megkérhetnéd, hogy mutassa meg a gyógyszer papírját.

3. Ha nem tudod, hogy hat-e, akkor mi a büdös retkes p.csiáért rakod bele gumi nélkül a f.szod??????

2012. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!