Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szajhák? Ez most komoly?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szajhák? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Van 2-3 " menő " lány az osztályból, akik azért hogy "izgassák" a menő fiúkat, egymást tapizzák és kérdezik a fiúktól, hogy " nah, tetszik a látvány?" Komolyan ilyen szajhák jönnek be nekik, akik minden második nap részegen fetrengenek? Mellesleg 15 évesen!? Ezek azok a típusú lányok akik ilyen "orvos-szülők" gyerekei, és az a kedvenc szavuk, hogy fuck. Agyilag sötétek de persze ők a dominánsak az osztályban? Most én vagyok akkor a lúzer, mert nem dörzsölöm a testem a fiúkéhoz???
2012. márc. 1. 16:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. márc. 1. 16:52
 12/22 anonim ***** válasza:
Ne kövesd ezeket az értéktelen, magamutogató, provokatív, a következményekkel nem számoló szánalmas lányokat. Inkább sajnáld őket!
2012. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ennyi idős koromban nekem is voltak ilyen osztálytársaim általánosban.

Kb. így néztek ki:

[link]


Engem mindig leszóltak és lenéztek, mert nem volt pasim 13 évesen, nem smároltam össze-vissza.


Hidd el, nem többek nálad.

Egyik- másik csak kinéz negyvennek, ha összefutunk, alig ismerem meg őket.


28/n

2012. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16:49 "mondhatni normalis pasim fogja megsinyleni " ezt hogy érted? Képes lennél megcsalni is?
2012. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 lila nyuszi ***** válasza:
17%

Köszi, egy orvos lánya. -.- Ne nézd már le csak mert valakinek nem volt lusta valamelyik szülője tanulni, dolgozni...

Bocsi az orrfért.

Rinyálást meg fejezd be, ez a harmadik ilyen kérdésed...

2012. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 lila nyuszi ***** válasza:
*offért.
2012. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mindegyik szülőm kva jól tanult és jól is keresnek! Bocsi nem céloztam az orvos gyerekekre de ők visszaélnek ezzel! ja ám stewardessnek készülök és nem könyvtárosnőnek
2012. márc. 1. 17:42
 18/22 anonim ***** válasza:
#14 te még ezt a kevéske %odat se érdemled meg!! Kérdező, én is olvastam már többször hasonló kérdést talán tőled...nincs miért aggódnod, majd megváltoznak pár év alatt....ne legyél r.banc és kész! nem kell könyvtárosnak lenned :P
2012. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem, sose csalnám meg, imádom, még igy, 1 év után is :) csak néha sajnálom, h nem éltem ki magam.. naaa, mi bajod a könyvtárosnőkkel? azt hiszed, h az olyan könnyű, és bárki csinálhatja?
2012. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Csak egy utalás volt! Azért jó lenne ha lenne egy barátom aki szeret de nem óhajtok fűvel fával járni/hetyegni
2012. márc. 1. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!