Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szajhák? Ez most komoly?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szajhák? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Van 2-3 " menő " lány az osztályból, akik azért hogy "izgassák" a menő fiúkat, egymást tapizzák és kérdezik a fiúktól, hogy " nah, tetszik a látvány?" Komolyan ilyen szajhák jönnek be nekik, akik minden második nap részegen fetrengenek? Mellesleg 15 évesen!? Ezek azok a típusú lányok akik ilyen "orvos-szülők" gyerekei, és az a kedvenc szavuk, hogy fuck. Agyilag sötétek de persze ők a dominánsak az osztályban? Most én vagyok akkor a lúzer, mert nem dörzsölöm a testem a fiúkéhoz???
2012. márc. 1. 16:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
hát figyelj mindig is voltak iylen qrvák. majd amikro te 20-25 évesen ráérsz pasit keresni magadnak, ezek kiélt ringyók lesznek és tied lesz az összes jóképű férfi. csak erre gondolj,ha ez vigasztal.
2012. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nekem van ugyan ilyen oszt társam. eleinte nem csiptem, de most legjobb barátnők vagyunk. és nem csinált belőlem olyat, mind ő, továbbra is maradtam kitűnő tanuló blablabla... tehát ez hülyeség, hogy ne menj a kozelukbe, mert te is olyan leszel!!!
2012. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!